Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Sacramento Kings signed guard Marcus Williams, who spent part of the previous season in Cholet.

Williams enters with 12th professional season, with a long career both in NBA and Europe.

He was the 22nd pick in the 2006 NBA draft, selected by New Jersey Nets where he played until 2008.

Since then he has joined Golden State Warriors and Memphis Grizzlies, before heading to Europe to play for Enisey, Unics, Unicaja Malaga, Lokomotiv, Crvena Zvezda and Buducnost.

 

0MMM1351.JPG

 

:pera:

Link to comment

bas htedoh da kazem da se ljudi tripuju opasno. i phila je dovela emeku okafora iz penzije, ne ocekuje neko valjda da on zapravo igra. camp body obican.

 

a drugo je sto se neko gore iscudjava sto je vlade doveo dva legitimna clana rotacije plejof tima. 

Link to comment

Ne znam kako i zašto, ali meni je Istok uvek bio interesantniji, bez obzira što se bolja košarka igra na Zapadu. Možda i zato što navijam za nesretni Horlando.

 

Moja prognoza. Mislim da su Cavsi prestari i da će Lebron da posle duže vremena propusti NBA finale. IT neće igrati pola sezone i pitanje je u kom stanju će se vratiti...Dodali su Rosa i Wadea sada, koji svoje timove nisu mogli da uguraju u PO na slabom Istoku...Podseća na neki način i na onaj "super tim" koji su Fejkersi napravili kad su doveli matore Malona i Paytona. Boston će uzeti Istok i biti prvi u regulanom delu. Drugi će u regularnom delu biti Toronto, pa onda Cavsi, pa onda Wizardsi. Tu će negde biti i Bucksi. Preostala tri mesta za PO mislim da su skroz otvorena. Nešto veće šanse možda Miami i Detroit. Za Philu je teško reći, na papiru bi mogli da budu od 6. do 8. mesta, ali ne bi bilo čudo ni da ne budu ni blizu PO. Mislim da bi neki od outsider timova mogao da iznenadi.

 

Šteta što su naši igrači svi na Zapadu, zbog termina utakmica. Simpa mi je Sac, Denver i Minny, a Klipersi su sada manje ogavni. Zapad GSW, pa SAS. Onda ide HOU i OKC. Mislim da mi LAC mogli da budu peti ili šesti, tu negde sa Minesotom i Denverom će se boriti. I poslednje mesto za PO, možda Portland ili NO.

 

Dakle,

 

Istok

1. Boston

2. Toronto

3. Cleveland

4. Washington

5. Milwaukee

6. Miami

7. Phila

8. Detroit

 

Zapad

 

1. GSW

2. San Antonio

3. Houston

4. OKC

5. LAC

6. Minnesota

7. Denver

8. Portland

Link to comment

taj tim Lakersa uopste nije bio los, stavise. oni su lagano dominirali dok se Malone nije sjebao. kada se vratio, nastavili su sa dominacijom. i uzeli bi titulu da Malone nije opet sjebao koleno u playoffu, pa finale igrao na jednoj nozi, jer spolja Lakersi nista nisu mogli, Chauncey i Rip su palili sklemple Bryantu i Paytonu(koji isto nije bio 100%)... 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...