Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

a kako stojite sa deaktivacijom naloga?evo ja se deaktivirao/ubio, kad oni meni: kad poželite da se vrnete, ulogujte se i mi vam pošaljemo mejl za reaktivaciju.je l' mogu bre ja da nestanem odande, skroz?

Link to comment

PrividHey *****,You recently tried to log into your deactivated account. To reactivate your account, follow the link below:http://www.facebook.com/c.php?id=131041671...;code=385459000(If clicking on the link doesn't work, try copying and pasting it into your browser.)If you did not try to reactivate your account, please disregard this message.Check out http://www.facebook.com/help.php?page=333 if you have any questions.Thanks,The Facebook Team

Edited by Outlander
Link to comment

hvala obojici!kad se nalog reaktivira linkom iz maila koji je outlander kopirao, onda se ode na link za deletovanje koji je dionysos ostavio i to je to. ostaje mi 14 dana da se predomislim.verovatno im ostaju sve info o meni koje sam ukucao ali, sta sad? neka im, nek spamuju

Link to comment
... ostaje mi 14 dana da se predomislim.
I posle xyz dana se predomislis, iskoristiš taj ugašeni i deaktivirani nalog da opet aktiviraš svoj već davno ugašeni i deaktiviran nalog koji je sačuvao sva tvoja podešavanja i kontakte nakon deaktivacije i gašenja pre xyz dana. :lol: Ajde, pratiću ovaj thread pa da vidim jesi li uspeoČekam 15 danaOk?
Link to comment
Pitam se samo kako su izracunali da vredi 15 mil. evra kada na sajtu ne postoji niti jedna reklama. Pre bih rekao da neke druge informacione sluzbe dizu cenu FacceBookInformation-u(Sasa Taskov, 5. februar 2009 13:58)
Link to comment

Da, ovo sam video u 1 direktnom prenosu. Jakoidosamogkraja, pošto nasilne video igre nisu više toliko skandalozne, prešlo se na ugrožavanje privatnosti i izlaganje riziku od 1 provalne krađe...

Link to comment
Ajde, pratiću ovaj thread pa da vidim jesi li uspeoČekam 15 danaOk?
Nemoj da cekas... ja sam dosad jedno 2x napustao fejsbuk na vise meseci (sa "gasenjem" akaunta). I, kad sam ponovo navratio, sve je bilo tamo kako sam ostavio kad sam ga "ugasio".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...