Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jel ima neko Ali app? Vec dugo najavljuju neke rasprodaje i velike popuste ali nisam bas razumeo kako to funkcionise.. Kupi se taj popust u pola cene i onda iskoristi za sta se hoce? Plati se npr. 100€ a 200€ se moze iskoristiti ako sam dobro razumeo

Link to comment
  • 1 month later...

Neko(Morgana?) je svojevremeno planirao da uzme kopiju gopro. Kakvi su utisci ako je uzeta?

 

Imaš gomilu klipova poređenja na youtubetu. Ima i tema mislim na benchu i mahom su ljudi usaglašeni da go pro ne vredi kao Kineske verzije, sa obzirom na to koliko je skuplji. 

Link to comment

Hvala puno. Podozriv sam prema kinezima al gopro definitivno dere po usima. Neki silni dodaci po 4-5 hiljada a uz kinesku dobijes to sve. Koji kinez je najbolji za nekih 100 evra? Vidim da se uglavnom pominju Xiaomi YI i sj 4000

 

edit: prostudiracu yt klipove... Kolko vidim samo ta sj4000 ide sa dodacima.

Edited by katamaran
Link to comment

Čitam sad temu, nisu baš toliko usaglašeni, ima i go pro svojih pobornika. 

Ništa detaljnije ti ne mogu pomoći, nisam koristio nikad bilo šta od toga...

 

Edit:

Edited by Mil@n
Link to comment

Meni se cini da je gopro bolji ali ne toliko kolko je skuplji. Ako budem uzimao mirise mi na sj4000 wifi.

 

edit: ovo mi ne deluje previse impresivno al verovatno nema bolje za tu kintu. Mozda i yt pokvari kvalitet snimka kompresijom

 

 

edit 2: definitivno bi mi zavrsavala posao

 

 

 

 

Dio + snimak pozadi  :ziga:

Edited by katamaran
Link to comment

nisam kupila jer sam cekala taj novi procesor tj napredniji model koji je najavljen bas kad sam mislila da kupim, ali sad kad je on na trzistu imam druge prioritete i necu je sigurno uzeti u narednih par mjeseci

Link to comment

Ja sam kupio xiaomi yi za oko 60€. Klot, bez ikakvih dodataka. Nisam je nešto preterano koristio ali mislim da za te pare nema bolje. Dodatak za biciklu je koštao nešto sitno, 4-5€ čini mi se. Sad je skoro izašao update pa može da snima i u 2K rezoluciji.

Link to comment

Ja sam kupio xiaomi yi za oko 60€. Klot, bez ikakvih dodataka. Nisam je nešto preterano koristio ali mislim da za te pare nema bolje. Dodatak za biciklu je koštao nešto sitno, 4-5€ čini mi se. Sad je skoro izašao update pa može da snima i u 2K rezoluciji.

 

s tim što to nije XIaomi, ne proizvode oni ali su pozajmili ime.

 

u principu je, koliko para, toliko muzike, okejiš za te pare, ovo je dobar rivju http://sjcamguides.com/xiaomi-yi-action-camera-review/ naš lik radio

 

edit: sećam se i ovog rivjua https://www.techinasia.com/xiaomi-yicamera-review-gopro/ 

Edited by copkillah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...