Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

^ evo danas sam bio...Međutim, ništa. Trađe mi neki broj pošiljke koji ja nemam (nije onaj BD-ov), uputili me na moju dostavnu poštu. Probao i tamo, kažu da nije stiglo ništa, a evo mesec dana skoro prošlo. Kaže tip da se možda zagubilo, pita me da li je to poslato kao paket ili kao obična pošta (nisam ga baš razumeo, heh). Vrlo moguće da je neko maznuo, knjiga je uglavnom sa lepim sličicama ;) Neki savet? Možda nešto pitati bukdipozitori, za taj broj pоšiljke, ili tako nešto? Koje su šanse da pošalju ponovo? Hvala na čitanju i odgovorima.

Link to comment
Neki savet? Možda nešto pitati bukdipozitori, za taj broj pоšiljke, ili tako nešto? Koje su šanse da pošalju ponovo?
да, питати њих са оним бројем који су ти они дали. па ће они да кажу нешто, докле они допиру. велике су шансе да шаљу поново, некад, кад су код нас у пошти много више крали књиге (ваљда је и свега другог било мање па дај шта даш) и амазон и они други, барнс и нобл (уби ме ћирилица) су обично слали поново. мени су 2 књиге сад стигле одвојено у 2 пошиљке, свака у својој недељи, дакле, могуће је и да се код њих дешава неко чекање. Edited by thermal bug
Link to comment
Ni moja knjiga nije stigla <_<
избацили су вас из кандидата за кандидате за еу и стрпали у групу опскурних парцела којима ипак шаљу из самилости :wicked:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pisao im, odmah odgovorili da će da pošalju replacement copy (usput sam im napisao svoje ime i adresu bez ščćđž, za svaki slučaj). Stiglo za tačno 7 dana, "ne podleže carinskom pregledu", nisam platio ni dinar, podigao u svojoj dostavnoj pošti. E sad, imam zamerku na jednu pocepanu stranu i blago oštećen plastični omot (knjiga je jedna od onih Taschen izdanja, još je i povelika 30x30cm, a i teža 3,2 kg) Sve u svemu, za ovakva luksuznija izdanja možda bookdep i nije najsrećnije rešenje, je ipak se šalje najobičnijom poštom. Ipak, zadovoljan sam što je stiglo.

Link to comment

jebiga, šteta što je oštećena knjiga, ali mislim da bi za Taschen izdanje ovde platio bubregom.meni za 10 dana stigla knjiga u savršenom stanju. istog dana poručena nova. bahato ^_^

Link to comment

Nastavio i ja sa naručivanjem, hihi. Ma bilo mi malkice krivo jer sam to jurio za poklon, pa em kasnilo, em jedna strana u sredini (ne bih ni primetio da nisam listao onako redom) po sredini pocepana. Verovatno klasični feler, sad, nadam se da ne praktikuju da pošalju malkice 'udarena' izdanja kao replacement :) za slučaj da ih ljudi veslaju sa nijestiglomajkemi, pa da onda ova druga ne može da se proda. :)) Znam, preterujem i nije tako, ali mi je ipak žao.

Link to comment
novi rekord za bookdepository, shipped u petak, stiglo danas. jebeni carevi.
Please note that Monday 30th May is a UK public holiday, and orders will not be processed or dispatched on this day.
Juče naručeno :isuse: koji sam baksuz.
Link to comment
Stiglo i moje, otkriven je uzrok za fuckup.
priznaj da si ti kriv, samo da mi ne bi ucinio mustuluk.meni juce poslali gift certificate na 25 jurosa jer sam dobra musterija ^_^ Edited by luba
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bookdepository :) Prošli ponedeljak poslali, stiglo u petak. Nikakvi dodatni troškovi, a Visa Virtuon važi do jeseni 2012. :D Malo kvari utisak što druga knjiga koju sam naručio nije u to vreme bila dostupna, pa sam posle nedelju dana čekanja otkazao. Šta ćeš.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...