Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

  • 1 month later...

follow up za IPL aparat za depilaciju phillips lumea- opsano izgleda i flasha kao kontrolni toranj na aerodromu, tako da sam ocekivala puno bolji rezultat, al za sada je to sve tanko. doduse, tek sam na drugoj od preporucenih 6 rundi.

 

 

on topic: jesmo postigli mi konsenzus na pitanje jel se lakovi za nokte drze u frizideru ili ne? ja sam ih u pocetku selila u frizider liti, kad temperatura predje 20 stupnjeva. u zadnje vrime ih stalno drzim na +4 i cini mi se da se manje suse i duze traju. al sam zadnjih goidna pocela kupovat OPI-jeve lakove, koji su bolji, tako to moze bit bias. jel ima koja da je napravila eksperiment s kontrolnom skupinom? :)

Edited by Nicol
Link to comment
  • 4 months later...

Čitam u Blicu o vojvođanskom slepom kučetu kome navodno  preti izumiranje jer  voli da se švrćka u graničnom pojasu. Pogledam malo bolje fotografiju, kad ono- manikir urađen kao da je crno ispod noktiju!

 

 

644975_vojvodjansko-slepo-kuce2-foto-arh

Link to comment

grozno, ali zato crni lak sa zlatnom straftom izgleda mnogo dobro

 

(zanemariti nokat koji odskace, nemam vremena da kopam bolje primjere po piterestu)

 

 

12292885d6febdff7645a96c578ee474.jpg

 

 

92ce88c2795363b7c5dd975806b69791.jpg

Link to comment
  • 2 years later...
4 hours ago, beta kentauri said:

rešila si da se lakiraš? 

interesantna boja. 

obavezno stavi top coat. 

 

stavim i base i top coat...ovo sam sama sada uradila inace mi vijetnamke rade nokte.  nego znam da cu ih unistiti za dva dana zbog posla,  anyway pa sto da sad bacam pare

 

 

nikada nisam imala crveni lak nalakiran. i nikada crveni ruz. 

 

 

imate li vi omiljenu boju laka?

 

Edited by mustang
Link to comment

da, ono shto se nekad, kad su postojale tachno 2 boje automobila, zvalo trula vishnja. ali ne nosim odavno. mazem neke providne sa shljokicama, kompozit duze traje od obichnog laka laka.

sent from bubamoto

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

mazem neke providne sa shljokicama, kompozit duze traje od obichnog laka laka.

:8_laughing: I ja! Em duže traje em ako pređem malo preko prsta ne vidi se 1 nedozvoljena zamazanost. Tu i tamo namažem neki u boji. 

Btw, kupila sam neki toxic sprej u Liliju kojim naprskaš sveže farbane nokte i on ubrza sušenje. 

LLUMS+sprej+za+brzo+susenje+laka.JPG

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 4 months later...
  • 11 months later...

Ušla sam danas u Lili i tražila Dikla kremu za nokte. Prodavačica me je gledala u stilu "da nećeš možda i AVA deterdžent u platnenoj vreći?"

Stvarno nemaju, jedina krema za nokte sa pantenolom i vitaminom E je neka Multiactiv, nisam kupila.

Onda sam se setila Verice Rakočević, koja zna da bude i mangup, pa kad su je pitali koju kremu koristi kad tako maladoliko izgleda, a ona će- Lala krem.:lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...