Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Meni granny hair izgleda strava! Ali mora da se ima sveže i jedro lice, pretpostavljam.

i meni je super i farbala sam se tako sa 20ak g. sad sa 40 bi me sigurno obabavilo, pa se farbam i prameniram na biserno.

 

inace ko voli da mu malo vuce na silver, nije los subrina professional sampon za plavu  kosu. isprobala sam ga jer sam se pre par meseci nesto zeznula sa nekim bakarnim prelivom i sve mi povuklo na zuto i narandzasto. preporuka. kosta oko 500 kinti ako narucujete online a ima u cvrletovim salonima i da se kupi po vidjenju.

p_f4b9ec30ad9f68f89b29639786cb62ef_384_damb_v.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

odem danas kod mojih redovnih frizera, posle duze pauze (sisao se u italiji, kao i uvek, kad god idem). udjem, nikog ne prepoznajem, komplet nova postava. aj dobro, racunam nisam nesto zahtevan, naprotiv.

znaci posle trideset sekundi mi je bilo jasno da zena nema pojma sta radi, ali vec je bilo kasno...

kad mi je na kraju rekla da bi lepse izgledao kad bih se ponekad nasmejao doslo mi daje osamarim

Link to comment

U maju će biti 23 godine kako se šišam u istom salonu, prvo kod oca (vlasnika) a sad kod njegovog sina koji je nastavio posao. Ista frizura, odavno ne govorim šta i kako. I moj ćale se prebacio tu, od kako je njegov stari berberin umro.

Link to comment

U maju će biti 23 godine kako se šišam u istom salonu, prvo kod oca (vlasnika) a sad kod njegovog sina koji je nastavio posao. Ista frizura, odavno ne govorim šta i kako. I moj ćale se prebacio tu, od kako je njegov stari berberin umro.

Da nije Sale u 27.marta?
Link to comment

mene ova frizerka u ulazu kod koje sam jednom otisla da mi skrati kosu ,,3cm ravno,,  stalno nesto nagrdi..te mi slaba i tanka kosa :o  te imam neki,inace nepostojeci, otok ispod oka..stalno mi nadje neku manu jbt..dodje mi da je vise nikad ne vidim ali ostala sam da ponekad porucim avon kod nje a to je kratko..

Link to comment

te vaše frizerke mora da su boginje lepote sa grivama umesto kose kad toliko lupetaju.

kako nikad niko nešto lepo da kaže nego odmah pljuju i kritikuju.

balkanski sindrom

Edited by beta kentauri
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...