Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

moja glava je kratka i plava,skrozzz bela,najbeljaponekad asimetrichna,nekad sa shishkama,nekad i obrijana nazad i sa strane,a nekad i ,,normalno,, kratkanemam pojma..imam nenormalnog frizer sa kojim pijem..pa tako sve zavisi od ,,raspolozenja,,ali kratka kosa je zakon...laka za odrzavanje,moze se prati svaki dan,ne treba fen,vikler pa ni cheshalj...ostvarenje mojih snova o gubljenju vremena u kupatilu na sredjivanje
svaka ti čast, vrlo si povjerljiva. i moj bivši frizer je imao naviku pit i pušit u radno vrijeme, ali smo se brzo pozdravili.
Link to comment

ok,nisam napomenula da mi je otprilike najbolji prijatelj na celom svetu vec 10goda to je najduze shto se ijedna osoba,osim porodice zadrzala u mom zivotu i svashta smo proshli i preziveli zajedno i on me najbolje poznaje i moze svashta da mi kazepa tako me u skladu sa tim najbolje i oshihsauzimajuci u obzir probleme sa pronalazenjem dobrog frizera,mogu reci da sam srecna :)

Link to comment
  • 11 months later...

dobra je, a i ističe bore na čelu.celu noć sam gledala uputstva na jutjubu kako se skraćuju šiške. potrošila sam ceo internet... sve sami kinezi s onim savršenim kosama. tek mi sad ništa nije jasno <_<

Link to comment
dobra je, a i ističe bore na čelu.celu noć sam gledala uputstva na jutjubu kako se skraćuju šiške. potrošila sam ceo internet... sve sami kinezi s onim savršenim kosama. tek mi sad ništa nije jasno <_<
idi na neku modernu, asimetricnu varijantu. skoro da ne mozes da pogresis.
Link to comment
idi na neku modernu, asimetricnu varijantu. skoro da ne mozes da pogresis.
pa htela sam nekako da ih teram na stranu, da ne izgledam baš kao boldrik. poslednji put sam nosila šiške kad još nije bilo jutjuba, pa reko aj da vidim, znam da postoje neki trikovi... kad ono sve oprečno. jedan kaže nikako kratiti na suvu kosu, drugi kaže nikako na mokru. jedna tvrdi nikako makaze da se drže horizontalno, a onda nađem klip na kome cura ima najbolje šiške a šiša ih horizontalno... nisam pametna. vraćam se rajf kulturi.e: adams lažov i klevetnik. simetrija je moje drugo ime. Edited by slepa živana
Link to comment

osmijeh simetrijinom prvom imenunego, uvijek me zanimalo, da li ova asimetrija na glavama zena potice od nedostatka iste iznutra? nekako mi cudno da sam i ja tako simetricna.

Link to comment
osmijeh simetrijinom prvom imenunego, uvijek me zanimalo, da li ova asimetrija na glavama zena potice od nedostatka iste iznutra? nekako mi cudno da sam i ja tako simetricna.
ne,samo je zabavnoo..
Link to comment
  • 1 month later...
osmijeh simetrijinom prvom imenunego, uvijek me zanimalo, da li ova asimetrija na glavama zena potice od nedostatka iste iznutra? nekako mi cudno da sam i ja tako simetricna.
ajde pikoleta, kao da se na dužoj ricastoj kosi asimetrija i vidi. ja sam imala probem da kako god me ošišaju- kosa se namjesti kako ona smatra ispravim. zadnjih je godina izvlačim, tu me već ponešto i posluša...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...