Jump to content
IGNORED

ljubav


hooyadahoo

Recommended Posts

Medjutim, nisam mogao da pronadjem koja bi scena bila najvise 100% pure love. U pravi si: to ipak jeste finale i treba da bude hepiend, mada je scena pljuska pred putovanje i njena suluda voznja presecena rampom 101% ljubav.
ni ja.prvo mi je u glavi bila scena pljuska i vožnje, zbog intenziteta strasti u svemu tome. onda njihov razgovor u vozu, jedan od prvih. ili bilo koji njihov razgovor.onda sam odlučila da odaberem scenu u knjižari i susret u vozu posle. tada je ljubavni odnos odavno završen, a ljubav ostala da postoji onako, sama za sebe, u svakom od njih. ne govore o tome šta se u međuvremenu desilo u njihovim životima (a to bi bilo razrešenje), jer čuvaju porodični mir onog drugog. čuvaju jedno drugo.samo, svaka bi od tih scena bila 100% ljubav.
Kad god dodje Bozic, pomislim na susret u knjizari.
ima, dakle, još ludaka nalik meni. Edited by PointTaken
Link to comment
ni ja.prvo mi je u glavi bila scena pljuska i vožnje, zbog intenziteta strasti u svemu tome. onda njihov razgovor u vozu, jedan od prvih. ili bilo koji njihov razgovor.onda sam odlučila da odaberem scenu u knjižari i susret u vozu posle. tada je ljubavni odnos odavno završen, a ljubav ostala da postoji onako, sama za sebe, u svakom od njih. ne govore o tome šta se u međuvremenu desilo u njihovim životima (a to bi bilo razrešenje), jer čuvaju porodični mir onog drugog. čuvaju jedno drugo.
Redak film u kome se ljubav gleda, bez suvisnih objasnjenja. Kad sam ga prvi put gledao, imao sam dvadeset godina i samo nejasnu predstavu koliko velika moze biti ljubav zrelih ljudi, koliko oni umeju da budu odlucniji i jaci od mladjih, i koliko ta ljubav ume da bude ludja i beskompromisnija od kratkotrajne strasti. Prava ljubav i ne trazi razresenje;ona jednostavno nastavlja svoj zivot kroz nas, nezavisno od nasih pojedinacnih sudbina, puteva ili odluka. Ako ne nadje drugi pojavni oblik, onda nas naizmenicno posecuje u snu.Zato mi hepiend u Falling in love ne smeta; prosto zelim da verujem da hrabre zaista prati sreca.
Link to comment
Kad sam ga prvi put gledao, imao sam dvadeset godina i samo nejasnu predstavu koliko velika moze biti ljubav zrelih ljudi...Zato mi hepiend u Falling in love ne smeta; prosto zelim da verujem da hrabre zaista prati sreca.
isto. edit2 gonzov favorit - ESOTSM najbolja scena:Joel: I can't see anything that I don't like about you. Clementine: But you will! But you will. You know, you will think of things. And I'll get bored with you and feel trapped because that's what happens with me. Joel: Okay. Clementine [pauses] Okay. Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...