Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

di caprio je odlican glumac. to sto izgleda kao da je chlan bakstreet boys-a je druga stvar (koja chini da je pogodan za pljuvanje). no, itekako jeste glumac

Link to comment
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

Jedan je BATA.Za sve starije od 18 antipreporuka je GODFATHER UNO DUE TRE :frust: :frust: :frust: :frust: Dosta je bilo za svaki TV maraton, Dan Republike, Kwanzaau. Vreme je da se preseli na TMC da se druzi sa henstonovim Ben Hurom i daglasovim Spartakom.
TAKO MI 1000 DABROVA :D ako ovo nije Saint Net sto voli da crossover dressed as ... Devil :) najveci darodavac znanja i provokator svesti!!! :)sto jes, teskom mukom priznajem....nedostajes. veeeeeeeeeeliki pozdrav od mene :) i da ti kazem, da oni tvoji vrsnjaci nista ne valjaju. jedan mlati palicom ...ce da nas pobije ovde.... a drugi, ni za staru hartiju ga ne bismo mogli prodati. ja sam dobro skoro nikad bolje. [sad kad nije to taj na koga mislim .... ]
Link to comment

po meni je dicaprio bio stvarno dobar u diamond. slaba mi je bila moja lepotica jenniferka, ali ok. gledljiv film, leo mi se ovde daleko vise svidja i sta je pokazao nego u ....boze kako se zove....onaj sa matt damonom...internal affairs da. kaze leo 'at least I like to be kissed before I get fucked'...ili bese in america it's bling bling, in africa it's bling-bang. rokaju se tamo u africi, ljudski zivot ni boba ne vredi. ludilo.

Link to comment
Film je trebao da baci akcenat na izrabljivanje Afrike i njenog stanovništva zarad interesa zapada i pojedinaca na tom zapadu se sveo na to da se ta značajna poruka ispiše na kraju filma na zatamnjenom ekranu, neposredno pre glumaca i reditelja. Totalno su promašili temu, što se mene tiče. Film je ništa drugo do jefina pucačina sa špijunskim zapletom dok je prave ljudske drame bilo u 2 ili 3 kadra. Kažem, ideja dobra, ali nije pretvorena i u delo. I da se razumemo, Di Kaprio za mene nije glumac!
Ти се очигледно у глуму и филм скоро разумеш као у фудбал. :lol:
Link to comment
Ти се очигледно у глуму и филм скоро разумеш као у фудбал. :lol:
A u šta se ti razumeš? Ajde malo podeli sa nama glupacima tvoje velike mudrosti. Valjda imaš neki stav o bilo čemu...Ili samo sereš po drugima?
Link to comment

**************************************************************************************************************************************************************************decki, ajmo spustite loptu malo, deda Mraz ce uskoro da se dovuce a vi jos niste napisali liste zelja**************************************************************************************************************************************************************************

Link to comment

ou yeahmada ne verujem da cje bilo ko naleteti na ovo chudo anywayalberto cavallone (poor man's pasolini) - blue movie (i tu se josh kao referisse na makavejevov sweet movie, dear lord)moglo bi da se sumira u jednoj reccenici :lol:

What is apparent is that Cavallone is going all out for the sexual sleaze and attempting to package it in an art-house bundle; the film becomes more extreme, and scatological, until the "climax" where a model is forced to defecate in a litter tray, and then stuff her excrement into cigarette packets.
Edited by palfoot
Link to comment
  • 1 month later...

Malo otkrivanja tople vode:Aliens vs Predator, ovaj drugi- rekvijem.Od price su gori jedino dijalozi i gluma.Ocekivala glupost, ali je ovo prevazislo sva moja ocekivanja.Sr@nje vs Neopev@no.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...