Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

A ti ultrazvucni rasterivaci, valja li to? Jel koristio neko?Nesto mi je sumnjiva efikasnost toga, jos kad sam video da ih i po TV shopovima reklamiraju...

Edited by mr@ki
Link to comment
  • 1 month later...
vidim da je topik specijalizovan za komarce
ja isto, te cu prvo da vas omeksam s-a onda i priupitam: kako se borite protiv posasti te? -meni poso odradi frontline, koji ih sredi na mesec ipo al pod ekstremnim uslovima [svakodnevni izlazak napolje] a.k.a verujem da ima duzi rad, npr. kad manje izlaze.. kupim za pse posto je koncentrisaniji, i miran sam za oba macora- el ima nesto "jace" ?
Link to comment
Sada sam video reklamu za Raid (na bazi peska, šta god to bilo), pa se setih da stvarno treba da kupim neki anti-komančeros. šta vi koristite, preporuke, antipreporuke, autan, raid, ovo-ono ...
Raid.I naravno opšte poznati lek za sve boljke alkohol (za one kojima lekar nije zabranio <_<) ... Nema tog komarca koga alkohol u vašem znoju neće oterati... Pogotovu ako pijete žestoko...A ako se neki i prevari, garant pada mrtav odmah posle uboda, koga nećete ni osetiti jer ste pod anestezijom a i dezinfekcija uboda je automatski zagarantovana...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pridruzujem se onim koji su pohvalili raid, svako vece po jedna tabletica u uticnicu i dete nece biti izujedano.Mene more druge brige, pojavili su mi se mravi, kako se boriti protiv njih?

Link to comment
  • 2 weeks later...
+ molim neki sovjet glede strshljenova, al da nije u modu indijana dzonsa, supermena i ostalih narodnih heroja, sa visenjem sa krova :P
Postoji crveni i plavi "Raid" sprej. Plavi je za leteće i njime tamanim stršljenove. Oko vikendice ima šumu i voćnjak. Negde, međ tim drvećem, je leglo. Ne možeš ga naći pa nema preventive koju sugeriše Idiotek. So, pošto se skupljaju oko svetla, popalim spoljne zidne lampe, ne izađem go, i potamanim gamad. "Raid" ima produženo dejstvo tako da ostaje na zidu i gamad naknadno strada. Skupljam metlom i đubrovnikom. Crveni "raid" je ispao vrlo efikasan protiv mrava.
Link to comment

u vidim svi ste neki eksperti za unistvavanje insekata a kad bi nekoga od vas napala konjska muva onda sta bi bilo...rmbus eto to bi bilo posto konjsku muvu ne moz da vidis, ne moz da vidis cak i da probas

Link to comment

ja protiv komaraca proletos pazario neku ultrazvucnu dzidzabidzu koja ih rasteruje.... i stvarno, nema komaraca...ova moja se ubada u struju a postoji i neka sa baterijama pa moze da se nosi u dzepu...pazario u nekoj apoteci valjda... 500din...

Link to comment
  • 10 months later...
ja protiv komaraca proletos pazario neku ultrazvucnu dzidzabidzu koja ih rasteruje.... i stvarno, nema komaraca...ova moja se ubada u struju a postoji i neka sa baterijama pa moze da se nosi u dzepu...pazario u nekoj apoteci valjda... 500din...
Kako se zove? Ja više ne mogu. Budim se bar dva puta noću, ovo više nije svrab već bol. Živim na 300 m od Dunava, imam mreže, tablete... ništa ne pomaže, ta ultrazvučna sranja nisam isprobao.
Link to comment

opremljena za borbu protiv pošasti jerbo me nako belomunjastu 1 jedincati komarac u sobi nacilja u momentu.za noć: kombinovano, ultrazvučna neka skalamerije (kupili pre 2-3 godine, zaboravila gde) i raidova bočica sa tečnošću, na utičnicu. čujem ih katkad gde zuje ali van dometa.za napolju, autan u stiku (mrzim sprej).

Link to comment
Ja više ne mogu. Budim se bar dva puta noću, ovo više nije svrab već bol. Živim na 300 m od Dunava, imam mreže, tablete... ništa ne pomaže, ta ultrazvučna sranja nisam isprobao.
Prva pomoc kad vec ode mas' u propas' i kad nemate nesto specijalizovano za ujed komaraca - namazati pokvasen sapun. (Ne znam da li i tecni sapun radi pos'o, pretpostavljam da radi.)Za setnju po prirodi - one mackalice tipa vlazne maramice natopljene repelentom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...