Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

"Ницам ја дебо, то ме камера проширује"
je l meda protestvovao/la (?) sto si je ovako prosirenu uslikao? ja bi, da sam na njegovom mestu :lol: pitanjce: da li je moguce aploudovanje slicica iz sopstvenog racunara? meni nesto ne sljaka onaj ImageShack.
Link to comment
ma ovaj red carpet ga otvara u struku :lol: (uzgred, meda je baš u jednom od omiljenih položaja moje mrce, za koji sam oduvek bila ubeđena da je mačkama neprijatan)
:huh: neprijatan. one moje se samo izvaljuju na ledja, nikad mi ne bi palo na pamet da im ne prija
Link to comment

pa nije to uobičajeno izvaljivanje, to je ležanje na leđima sa ispruženim zadnjim šapama... meni deluje neprirodno za mačku :unsure: nego, jel vam se dešava da dotrči u panici, prekine vas usred važnog posla neopisivom cikom, upomoć!!saćuumretiodgladi, pa vi meka srca ustanete i odete s njom do porcije - kad ono, porcija sasvim pristojno popunjena, a cica se baca na žvakanje, kao da joj samo treba neko društvo za snack (nigde me ne izvodiš, i te fore) :blink::lol:

Link to comment

Moja skotina ima trip da jednostavno iz nekog razloga ostavi pola porcije, a potom zapomaze kako je gladan. Tek kada mu zamenim hranu novom (iste vrste, iz iste kese!), srecno se daje u has, preduci... ko ce ih znati :)

Link to comment

To sa pravljenjem drustva dok obeduje mi je poznato, moja ima jos jedan trip a to je da vodu nece da pije iz plasticnih posuda, preferira staklene, posebno one iz kojih ja pijem, nekad imam utisak da sam upala na set filma "Signs", svuda naokolo su case sa vodom.A i obozava da se zaleti u kupatilo dok sam ja u njemu, pa skoci na mesto najblize lavabou, i onda mi pije vodu iz ruke.

Link to comment

Ulazim ja prekjuce u kucu, i pogled mi odma' ode ka kupatilu (otvorena vrata). U njemu ovalna plasticna kadica za ves koja se cedila (i ocedila od vode), nekako se prevrnula na "pravu" stranu, a u njoj... moj najmladji macor - sklupcao se i SPAVA! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
nije me bilo dobar deo dana/noći - sad stigla, ova moja vrišti, skače, odlepilai tako par minuta, a evo sad mi spava na nogama, sve utrnule, i ne mrdaa meni žao da je mrdnem :rolleyes:
moja macja druzina manifestuje sve sto si nabrojala, svaka/i ima svoje trick&tips, nema da brines.-persijanka Keti - legne na ledja i posmatra pomno nase reakcije, ludica. nece jede ako neko od nas nije uz nju. -ostali, drpisu sa stola, u tren oka nestane neko parce leba a bogami i mesa. -moj zumanac Caka-Maka kad legne u krilo, ne ustaje dok mi ne dozlogrdi ili resim da spavam.-Pika lopovka najveca, otvara u kuhinji vratanca k'o od sale, sve smo izmestili na vr' pod plafon.-doticna naucila svog sina Konja da krade. daje mu instrukcije i ceka efekat od tog. djubre angry.png . ujutru mi dolazi u spavacu sobu, kresti i juri dole niz stepenice i do 10 puta ako treba, dok ne sidjem. nema vrdanja. -poslednji poduhvat: okace se na vrata od rerne dok je ne otvore. sta sledi - zna se. -ne pishke i ne kake dok mi nismo tu. kad dodjemo - red pred stejom. napune do vrha.ima jos, ali i ovo dosta.nama jedino preostaje da se iselimo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...