Jump to content
IGNORED

Vaše lične (šaljive) Top liste


kyo

Recommended Posts

moja lista odličnih naziva za bend:1. šrafovska roba2. iznenadna ženidba3. dos je najgori4. pojednostavljuješ!5. spaljivaonica
Potres bez mozgaDrogošiStherionPaklena Kujna
Link to comment

to za orginalne nazive je isuvise lako1 bajaga 22 elektricni orgazam 23 piloti 24 film 25 prljavo kazaliste 2imam ja jos puno dobrih naziva ali necu vise pomislicete da se hvalim

Link to comment

Gde babe najvishe smetaju:::1. U prometalima gradskog saobracajnog2. Na uskim trotoarima3. Na kasama u samoposlugama4. Kada kupuju mekane djevreke u pekarama.5. Na plazhama kada zaklanjaju pogled na ribe.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Kako najbrze do posla:1. Pravolinijski, gledajuci pravo,odsecnim korakom2. Cik-cak, razgledajuci izloge3. Zapricati se na trafici o vremenskim i ostalim prilikama4. Pravolinijski,odsecnim korakom svratiti prvo na kafu

Edited by Elmer
Link to comment

најбољи разлози за повраћање1. претовариш се храном и пивом увече, па се негде пред зору олакшаш и спаваш као беба2. отрујеш се мешаним алкохолом па да не мреш3. преједеш се лиснатог теста па те убива киселина, бљуц и нема је више4. трчиш као магарац и на крају се исповраћаш5. од нервозе на суво ујутро или увече док переш зубе па те четкица иритира

Link to comment
  • 2 months later...
moja lista odličnih naziva za bend:1. šrafovska roba2. iznenadna ženidba3. dos je najgori4. pojednostavljuješ!5. spaljivaonica
moja:1.naVamga2.pojednostavljujes!3.kanda kodza i nebojsa4.gomila nesklada5.bas pojednostavljujes!
A ako bas sva imena trebaju biti izmisljena:1. Dj Glade2. Dj Oust3. Dj Domestos4. Dj GTI5. Dj TDI
1. ДЈ Еврек2. ДЈ У Бре3. ДЈ Емпер4. ДЈ Аба5. ДЈ Ђ
Potres bez mozgaDrogošiStherionPaklena Kujna
to za orginalne nazive je isuvise lako1 bajaga 22 elektricni orgazam 23 piloti 24 film 25 prljavo kazaliste 2imam ja jos puno dobrih naziva ali necu vise pomislicete da se hvalim
Pokusni KunićiKUD AltruistiBorderlinerasti ŠečerlineriObrijani LedolomacRazvratobot :heart: Edited by palfoot
Link to comment
  • 1 month later...

Top 5 mesnih preradjevina na dan zabijachki -1) kobasica "Ljutaa ... ljutaaaa, fino ljuuuta.." - gutljaj ladne pive, znoj probija, ochi suze a hemoroidi placu.2) kobasica "Ljuta. Da se ja pitam domacine, mogla je biti i ljuca"3) kobasica "Domacine, jeb'o te taj tvoj Slovak sto je oljuti, dobro jel on normalan?!"4) kobasica "Domacine, ko te slag'o da u kobasice ide slatka paprika?" - posezanje za drugim mesistem, nedostojnim ove liste.5) sve druge vrste kobasice.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...