Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Neverovatno je da ova serija nema poseban topic (koliko sam video) na forumu. Upravo sam odgledao premieru 4. sezone... sve po starom, braca jos uvek rulaju. Steta sto ova serija ne ide na neku vecu televiziju, vidi se da CW nema kesa da zadrzi neke sporedne glumce ali nije lose ni ovako. Ako neko nije gledao - apsolutna preporuka.

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatno je da ova serija nema poseban topic (koliko sam video) na forumu. Upravo sam odgledao premieru 4. sezone... sve po starom, braca jos uvek rulaju. Steta sto ova serija ne ide na neku vecu televiziju, vidi se da CW nema kesa da zadrzi neke sporedne glumce ali nije lose ni ovako. Ako neko nije gledao - apsolutna preporuka.
Ne znam da li da skidam epizodu po epizodu u odnosu kako se one prikazuju ili da sacekam da se zavrsi cela sezona.Serija je vise nego odlicna. Bukvalno jedina koju sam u dahu odgledao. :thumbsup: Svidja mi se sto skoro svaka epizoda kvalitetom nadjacava prethodnu i logicno tome totalno me je osvojio treci serijal koji je vise nego mastovit.Od junaka Sem mi malo ide na onu stvar jer je previse placipickast i neodlucan, dok Bob i Din apsolutno rulaju. Od cudovista, za mene je jedan jedini - Trikster the Duhoviti.
Link to comment

Vro daga. Mislio sam da sam ja otvarač topića, ali zaboravih da je to bilo na Š92. I sad kad htedoh da okačim info da je 4. sezona krenula, imam šta da vidim...Sve u svemu, još jedna preporuka. Naravno, serija je namenjena malo specifičnoj publici. Ljubitelji Domaćica, Tucanje & Šiti i ostalih plačipičak serija - zaobiđite ovo (na svom putu za k...c) angry.gifTreća sezona ima mnoštvo maštovitih epizoda, mada mi malo smeta što su napravili totalni otklon od glavne priče u toj sezoni. Sa druge strane, razumem ih, bilo bi rizično da su to uradili u sezoni opterećenoj onim silnim štrajkovima scenarista gde se maltene nije znalo ni da li će sledeća epizoda biti poslednja. Možda na duže staze to ispadne odlično. U svakom slučaju, dalo im je priliku da se razmahnu i više pažnje posvete raznovrsnosti individualnih epizoda.Favorit - epizoda gde se Sem stalno budi istog jutra i tog dana Din umire na milijardu načina...:)

Link to comment

Ay! Kakva senzancija u drugoj epizodi poslednje sezone! Bog, lucifer, andjeli ubice... zvuci naivno, a u stvari mnogo dobro!Jedva cekam narednu epizodu i generalno da vidim da li ce da se pojavi djavolko glavom i bradom!

Edited by nixolaus
Link to comment

Prve dve epizode 4. sezone udaraju po sred poente ove serije. Krece se na najtezu artiljeriju - Bog, Djavo, andjeli, demoni (koje znamo od ranije i koji su kao sasvim normalna pojava, dok 1 andjeo izaziva shokove). Igra se ostro, na prvu...Inace, moram se zahvaliti Philiphenku za topic odanle jer me upravo onako bombasticna i lozacka najava i naterala da vidim sta tu ima... Da bih danas, od svih 1795 serija koje pratim, samo Winchesterove zaista jedva cekao.

Link to comment

Ludnica se nastavlja.Treca epizoda cetvrte sezone mrvi kosti i poigrava se s umom. Andjeli pokazuju koliko su mocni, a Azazel da je igrac koji misli dalje od jednog ispaljenog metka iz Koltvog pistolja rezervisanog za demone.

Link to comment
Ludnica se nastavlja.Treca epizoda cetvrte sezone mrvi kosti i poigrava se s umom. Andjeli pokazuju koliko su mocni, a Azazel da je igrac koji misli dalje od jednog ispaljenog metka iz Koltvog pistolja rezervisanog za demone.
Vrh vrhova.... :Hail: Din: "Sammy, where ever you are, mom is a babe. I'm going to hell.... again." :lol: :lol: :lol: Edited by mandingo
Link to comment

Meni je ipak najjači™ trenutak bio kada Din saznaje da su on i buraz dobili imena po babi i dedi, i to on po babi Diani :DInače, od prvih sekundi četvrte sezone, odnosno uvodnih taktova "Tresla si me tijekom cijele noći" grupe Jednosmerna struja/Naizmenična struja, jednoj od pijesama od kojih smo svi mi dobri metalci počinjali, ovo je jednostavno nenormalno dobro. Segundo Kastiljo™ je pun pogodak, poslednja epizoda je prava lekcija koju je održao Dinu, da mu ne vredi da pokušava da izbegne sudbinu, a istovrmeno smo i saznali misterije iz prošlosti. Biće zanimljivo ako se braća u dogledno vreme okrenu jedan protiv drugog, na šta mi miriše.Go, Winchesters, go!!!

Edited by Filipenko
Link to comment
Meni je ipak najjači trenutak bio kada Din saznaje da su on i buraz dobili imena po babi i dedi, i to on po babi Diani :DInače, od prvih sekundi četvrte sezone, odnosno uvodnih taktova "Tresla si me tijekom cijele noći" grupe Jednosmerna struja/Naizmenična struja, jednoj od pijesama od kojih smo svi mi dobri metalci počinjali, ovo je jednostavno nenormalno dobro. Segundo Kastiljo je pun pogodak, poslednja epizoda je prava lekcija koju je održao Dinu, da mu ne vredi da pokušava da izbegne sudbinu, a istovrmeno smo i saznali misterije iz prošlosti. Biće zanimljivo ako se braća u dogledno vreme okrenu jedan protiv drugog, na šta mi miriše.Go, Winchesters, go!!!
:Hail::lol::Hail: Care. Izgleda je Kripke zesci AC/DC fan, uostalom i muzika, kao i sve u seriji, totalno razvaljuje.
Link to comment
Ludnica se nastavlja.Treca epizoda cetvrte sezone mrvi kosti i poigrava se s umom. Andjeli pokazuju koliko su mocni, a Azazel da je igrac koji misli dalje od jednog ispaljenog metka iz Koltvog pistolja rezervisanog za demone.
"This thing can kill anything".Neka me djavo nosi ako do kraja ne budemo videli jos po koju primenu ove recenice. Andjeli ce jednostavno morati dobiti malo po picki u nekom trenutku.
Link to comment

Ah, drago mi je što nakon nove epizode sve naginje ka scenariju za koji mi se učinilo da će uslediti, obračun braće u jednom trenutku, kada za to dođe vreme...a potom će verovatno da usledi pomirenje između njih i krenuće u tabanje i anđela i demona, pod geslom "ostavite nas na miru" :)

Link to comment

Supernatural liči na dva buraza huntera koji idu okolo i sabijaju demone. Otprilike, mešavina Diabla 2 i World of Warcrafta, ali u ovdašnjem univerzumu i u split screen-u.

Edited by Filipenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...