Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

Pa prikaže se u drugoj i trećoj epizodi kako su se sreli. Ukratko, namamio je na one vafle što dete voli, ostavljao joj ih u šumi dok se nije osmelila da izađe iz žbunja.

 

meni to malo ne stima...kad je roknula demogorgona, pozdravila se sa Majklom i onda nestala, skapirao sam da je otisla zauvek u upside down...onda vidimo da nije, da luta po sumi dok je ne udomi sef...mislim, luta po sumi oko grada, dakle mogla je da se pojavi 100puta kod Majkla i druzine, da je sakriju i da se druze i sl...ok, onda sef odluci da ne sme da bude vidjena...jedino ako je on sama skapirala da ne sme da bude vidjena.

mada to mi je hvatanje detalja, uopste ne zameram i da ima vise rupa.

Link to comment

verovatno je ona u prvom momentu mislila da nije bezbedno da bude kod drugara, ali je joj je vremenom to čekanje dosadilo

 

mislim, jesu oni pokazali kako je ona završila kod pandura, ali slažem se da je cela priča tu malo rupasta, ali kao i Kjubrik, ne zameram, ne kvari mi utisak

Link to comment

U prvoj-drugoj epizodi je vidimo kako se budi u Upside-Down, šeta onim obraslim hodnicima škole i uzalud zove Majka.... onda naiđe na neki kao procep i svojim hudu-vudu moćima ga proširi, vrati se u stvarni svet.

 

Posle ode kod Majka kući dok njega još saslušavaju policajci, viri koz prozor dok je ne primete i počnu da je traže, ali im nekako pobegne u šumu.

 

Taj deo o povratku iz UD jeste nepotrebno zbrzan, ispade da je tamo provela max 10 minuta. Ja bih zamenio pola onih segmenata iz šume i virenje kroz prozor lutanjem kroz Upside-Down, ali ovako je sigurno jeftinije snimiti.

Link to comment

Može i koji gif da prošaramo, valjda će mi izdržati attention span toliko.

 

 

Btw ne pokušavam stvarno da moderišem topić da neko ne pomisli, sprdam se majku mu.  :unsure:

Legitimna je to primedba.

Link to comment

ova serija je pre svega besramna kradja Panovog Lavirinta pa tek onda dobro nabudzeni 'omaz' svim ostalim reziserima.

Lynch, Spielberg, Carpenter, Tarkovski...

Edited by 3opge
Link to comment

ova serija je pre svega besramna kradja Panovog Lavirinta

Uh kako volim taj film. A ovo me ne radi mozda jer ne osecam nikakvu nostalgiju prema osamdesetima (sto je i razumljivo).

Link to comment

ova serija je pre svega besramna kradja Panovog Lavirinta pa tek onda dobro nabudzeni 'omaz' svim ostalim reziserima.

Lynch, Spielberg, Carpenter, Tarkovski...

gde ti tu vidis panov lavirint?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...