Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

^Jesam, a nemam paypal. Nema veze, nije frka da platim. Razumna je cena a ja bih to i onako da rabim 2-3 meseca dok traje zima, kao prošle godine.

 

Aktiviraću ga večeras, valjda su do sad malo obogatili lokalnu verziju

Sve je bolja ponuda i serija i filmova
Link to comment

Hvala. :)

 

 

 

Trenutno nemam ni Netflix ni Prime, Pickbox je razočarenje (pre svega zbog toga što nema HD sadržaja i što lako uklanjaju postojeće serije), AXN Now je ok ali nema dovoljno materijala, a HBO GO je super ali nemaju ništa u 4K, a i slika je ipak lošija nego na HBO/Cinemax HD kanalima.

Edited by Jeremija
Link to comment

Koji paket?

 

Bilo koji da je Play + sto je veci paket veci ti je broj digitalnih servisa. Sad npr neki su skroz nepotrebni kao npr Sportski Rezultati, besplatan net za Instagram, Besplatan net za FB, Viber i Whatsapp.

 

Ali ima i bas korisnih kao sto su Deezer, Novinarnica i od pre par dana i HBO Go.

EDIT: cak i daju 5giga dzabe za stream HBO go preko moba :)

Edited by *edited by mod
Link to comment

HBO GO je super, mene telenor prijatno iznenadio sa dzabalesku pretplatom uz paket :D

 

 

 

 

Ma kako nije, npr. sa serijama, imaju ne samo kompletnu svoju, nego i dobre stvari iz tudje produkcije, kao što s The Fall ili Mad Men (ovo samo se iznenadio kad sam nedavno primetio).

 

 

 

 

snimakekrana148bcsl8.png

 

 

 

 

Obrati samo pažnju, da kad se registruješ, koristiš aplikaciju za smart TV, iz nekog razloga je slika značajno bolja nego sa verzijom za kompjuter/laptop.

 

 

Jedina mana je što je slika na HBO/Cinemax HD kanalima još lepša, ali je i ovakva mnogo kvalitetnija nego kod konkurencije koju imam (AXN Now i Pickbox), a ponuda sadržaja je neuporedljivo bolja.

Link to comment

Bilo koji da je Play + sto je veci paket veci ti je broj digitalnih servisa. Sad npr neki su skroz nepotrebni kao npr Sportski Rezultati, besplatan net za Instagram, Besplatan net za FB, Viber i Whatsapp.

 

Ali ima i bas korisnih kao sto su Deezer, Novinarnica i od pre par dana i HBO Go.

EDIT: cak i daju 5giga dzabe za stream HBO go preko moba :)

Ja sam i dalje na Premium paketu i nemam to koliko vidim. Uskoro treba da obnovim ugovor. Razmisliću šta ću da radim. Kod Premium paketa je strava što imaš hrpu interneta i 20 min mesečno roaming minuta. Ali taj HBO Go...hm.
Link to comment

HBO go sad imaju kao promotivnu ponudu, mesec dana free.

Ja sam ga aktivirala na neki prastari paket pretprošle nedelje. 

može preko one telenor aplikacije, a može i na portalu.

Mnogo je dobar.

Link to comment

Ja sam i dalje na Premium paketu i nemam to koliko vidim. Uskoro treba da obnovim ugovor. Razmisliću šta ću da radim. Kod Premium paketa je strava što imaš hrpu interneta i 20 min mesečno roaming minuta. Ali taj HBO Go...hm.

 

 

Bilo koji play + ti radi posao, samo je razlika koliko slotova za te servise dobijes. Ja sam na Play XL i skroz sam zadovoljan netom i minutima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...