Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

yup s1e1 :)

 

da nastavim? 

 

klinac koji pusi travu, plus voli muskarce arape, onaj steve valet krade kola, sve go prevarant, bottom line snalazenje, prvo me sramota sto zive u takvim uslovima a deca su, drugo kao da sam pala smarsa i van dogDjaja sta klinci danas rade u tim godinama...omg!!! 

 

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Završena 8. sezona, da ne kažem jedva.

Jedino Lipova priča i donekle Frenkova imaju smisla.

Iana,gej džizusa, zadnje 2-3 sezone preskačem,trebalo je da ode sa Milkovičem u mehiko i ćao

Sve ja nabacano ,bez smisla, sa lošim idejama.... 

   

 

Link to comment

Izbacili su Svetlanu i to na takav debilan način, a ovamo se kao bore za ravnopravnost i socijalnu pravdu kroz Fionu i Iana.... ma mrš bre, ovo je zbog Rusa. A taj SJW momenat oko Iana me strašno nervira. Grozno.

Lip se je izvuka, frenk mi je nekako zanimljim... ne volem ga ali ipak drži jaku priću. 

Debi je jak debil, priča oko nje je glupa, grozna, nedovršena ono oko psa i droge pa se seće... maaa, 

Jako pozitivno ono malo dete crno, kako se zove.

Jesus besmisao. Clifhanger for what? Fiona je kao wannabe preduzednica velika. Ljubavna i poslovna prića oko nje je meni besmislena.

Čula sam da daju sada glumcima da režiraju.

Sve oko Alibija mi je besmislenoooo, grozan scenaio

Link to comment

Svetlana je sramotno  urađen lik. Prvo je glupa kurva,pa lezbejka,pa izmišlja nekog oca sa kojim se hefta koji nestaje bez traga,postaje najintelignetniji lik u seriji tada jača i od

Lipa,i na kraju ponovo glupa kurva....

U ovoj sezoni Vi i Kevin prolaze kroz gomilu nebitnih i nerazrađenih pričica,kancer dojke,Kevinovo brđansko poreklo,sadomazohizam ...bilo je tu još toga ne mogu da se setim

Debi od inteligentne devojčice napraviše razmaženu pokvarenu,iritantnu karikaturu 

Frenk koliko god da nosi celu seriju njegov lik kroz svih 8 sezona je isti Frenk od prve epizode.Par epizoda gde je njegov lik bio drugačiji su čist incident 

Fionina priča je postala besmislena od veze sa onim narkomanom i njenim šefom 

Prošla sezona je imala kakvutakvu kulminaciju sa sahranom ova je bezpotrebna   

Link to comment
9 hours ago, Fakundo Sava said:

Svetlana je sramotno  urađen lik. Prvo je glupa kurva,pa lezbejka,pa izmišlja nekog oca sa kojim se hefta koji nestaje bez traga,postaje najintelignetniji lik u seriji tada jača i od

Lipa,i na kraju ponovo glupa kurva....

U ovoj sezoni Vi i Kevin prolaze kroz gomilu nebitnih i nerazrađenih pričica,kancer dojke,Kevinovo brđansko poreklo,sadomazohizam ...bilo je tu još toga ne mogu da se setim

Debi od inteligentne devojčice napraviše razmaženu pokvarenu,iritantnu karikaturu 

Frenk koliko god da nosi celu seriju njegov lik kroz svih 8 sezona je isti Frenk od prve epizode.Par epizoda gde je njegov lik bio drugačiji su čist incident 

Fionina priča je postala besmislena od veze sa onim narkomanom i njenim šefom 

Prošla sezona je imala kakvutakvu kulminaciju sa sahranom ova je bezpotrebna   

Bravo Bravooooo....

 

samo mislim da ništa sa Frenkom nije slučajno, jednostavno je on takav. Vi i Kevin ako produkcija zeli pa neka im da poseban šou. sečate se da on ima dete sa njenom majkom, da ima sa svetlanom, gde su ta deca???

Svetlana trecinu alibija poseduje. razradila im biznis, i onda je tako jebu u glavu, a posle kada vidi da pati ajd da joj pomognemo.

i onda dolazi XY osoba iz nekadasnjeg zivota da je podseti kako je uspela udajem za starca

ma odvratan zavrsetak, 

nije ni bog zna sta ušla dobro u seriju ušla, kao kvazi devojka onog micha. sama je napisala na insta kako nije očekivala da ostane i zadrži se toliko... verovatno su shvatili da Val i Kevin su teret pa da moraju posebno njihov mikrokosmoms da prikazu.

Link to comment
  • 1 month later...

Završio osmu neki dan.

 

Jednom rečju moglo bi se opisati kao besmisleno, sa dve besmisleno i nepotrebno. 


Ono što se ističe u seriji je ono što sma napisao posle svake od dve poslednje sezone: da li je moguće da su od Debi napravili ovolikog Debila? Ne samo da su joj potezi imbecilni i van svake pameti (Frenk je za nju savršeno racionalan čovek), već mi je i (subjektivno) antipatična u svakom smislu. Govor, izgled, govor tela. Sve u vezi nje me iritira do beskraja I nazad, pogotovu kada je predstavljaju kao neku zavodnicu, flertovi i sl. Onaj ko piše njenu priču ne bi trebao nikad ništa da napiše dok je živ.

Moram da iznesem još jedno zapažanje. Fiona tj Ema Rosum recimo da ok glumi. Ali ona kao da ima 5 izraza lica koje vrti u krug. Nekad mi je kao robot, takav osećaj imam. Sve isto pa u krug. Nepopularna reč bi bila "preglumljuje", na momente mi smetaju scene sa njom. 

 

Dva najjača lika u seriji su i dalje Kevin i Lip. Prvi je najduhovitiji, drugi je jedini lik sa kojim čovek može da se saživi i emotivno konektuje jer poseduje enorman potencijal ali je večito u govnima (i to je problem njegovog lika, taj večni limbo dobra i zla). Viliam DŽ Mejsi je naravno maestralan, on je jedna od retkih konstanti u seriji.

 

Gaj džizusa ne treba komentarisati. 

 

Sve u svemu, nadam se da je deveta poslednja. Nije sranje, al je degradirajuće po samu seriju.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...