Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

gmgob.10yov1.jpg&key=4ec05d4800409f05c41a9a9a9c188c8028eb60fdc0a2789b1ea0ce22f1fd5865
Jako ukusan highland dram. Bolji od konkurencije mu Glenlivet 12 i Glendiddich 12. Osim Original preporucijem 12 godina star Nectar d'Or ili Lasanta. Pio sam i 18 kao i njihove razne NAS, ali to nije to. 238a73b7145b35cafbfab2e0f02ce082.jpg

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Link to comment

Mislim da jeste peated, osim ako nas ne lažu:

 

 

Quote

The flavour is full bodied and complex with the signature Johnnie Walker peat smoke shining brightly through rich raisins and sultanas

 

Link to comment

Monkey Shoulder,cega tu ima?Gledao sam ga par puta,al nikako da ga pazarim,vukljam sa sobom iz Srbije Citakovica Melem i nakupovao brandy zadnjih par putovanja.MS mi deluje cool,cini mi se da nije dodavana boja i da je jaci od 40%?

Za peated bland preporucujem islay mist.Ne verujem da je Johny bolji od magle sa otoka.

Link to comment
Mislim da jeste peated, osim ako nas ne lažu:
 
 
The flavour is full bodied and complex with the signature Johnnie Walker peat smoke shining brightly through rich raisins and sultanas
 
Malo je to peat-a u JW, ali fino stoji u marketingu. Ja ga i ne osjetim.
Link to comment



Monkey Shoulder,cega tu ima?Gledao sam ga par puta,al nikako da ga pazarim,vukljam sa sobom iz Srbije Citakovica Melem i nakupovao brandy zadnjih par putovanja.MS mi deluje cool,cini mi se da nije dodavana boja i da je jaci od 40%?
Za peated bland preporucujem islay mist.Ne verujem da je Johny bolji od magle sa otoka.


Blend ne mora da znaci da je sastavljen od razlicitih single malt viskija. Monkey Shoulder jeste i u njemu ima Glenfiddich, Balvenie en Kininvie. 

Sto se tice peat blenda ja bih dodao i Islay Storm. Uostalom sve sto je sa Islay je dobro, ako volis dim naravno.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nema teme za nas antialkoholicare...

 

Vec neko vreme ne pijem sokove nego samo vodu al mi na kiosku privuko paznju zuti sok i crni sok. Lepo dizajnirana etiketa al treba lupom da trazis ko proizvodi. Ime za onaj najgori genericki otpad a cena ko fanta ako ne i malo jaca.

 

Ni za mrvicu bolje od oridjidji zutog soka koji se prodaje po 40-50 kinti po prodavnicama. Cak mi je i bio bolji taj neki zuti sok (bar se potrudise da ga nazovu narandza) sto sam cesto uzimao kod Ade pa cirkao na plazi. Bila neka skroz korektna linija sokova (narandza, kola, egzotik i ono starinsko cudo na bazi maline ili jagode(zaboravih ime))

 

Ovi carevi nazvase sokove zuti i crni sok i opcicili cenu. Tesko ce neko ovo da kupi dva puta al sam morao kad sam video ime :)

 

edit:

 

http://www.deltaholding.rs/press_room/vesti/Zuti-i-crni-sok-iz-fabrike-Mioni.1129.html

 

Po svemu sudeci dadoh evro Miskovicu za zuti sok™ Sad mi je jos tezee :)

 

Jedino me tesi sto su iz Valjeva(bar okolina) Investiram u caletov rodni grad.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...