Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ima vode i struje. Nije bilo vode do prošle nedelje. Sada bi trebalo da je sve spremno.

Ako ste već u Herceg Novom, onda je logično i izlet do Dubrovnika. Ako imate vremena, kupanje u Kuparima.

Još jednom, razlikuje se priroda kada se ode do Žabljaka i Durmitora. Treba do crnog jezera. Tamo može i da se raspitaš kakva je situacija za rafting za klince. Generalno, tamo se dogodi da neko strada u junu, prvoj polovini jula, ali koliko znam uglavnom neki penzioner ili ko nije ispunio sigurnosne mere. Mislim da su sada obavezni prsluk i kaciga.

Budvu treba da vide.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

dolaze mi amerikancici u julu u hn. sta ima od atrakcija sto bi bilo dobro da prozive? na primer pao mi je na pamet pajo brod to kotora, ronjenje na zanjicama i plava spilja, ima li rafting negde i jel to okej za klince? rekla bih da imaju 10-11 i 6-8 godina. znam, jaca tetka sam kad im ne znam godine, ali i za sebe treba da

razmislim....klinci su skroz sportski tipovi, skijaju i igraju americki futbal

 

vodi ih na jedrenje, ja bio i odusevio se. imas skipera i brod na raspolaganju. delfine mi je poslal sestra par dana nakon naseg dana na brodu, mi nismo imali sree da naletimo na jocinu bandu

 

a7SnfYw.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=rilw7WzcP78

Link to comment

A ovo sa jedrenjem , jel treba neko predznanje ili ste ful "gosti" na brodu...

 

ne treba. meni se svidelo sto skiper objasnjava sta i zasto radi. gosti mogu da ucestvuju ako hoce. obicno je to upravljanje kormilom, odvezi ovaj kanap, odgurni brod i sl. ako te zeznu dizaces sidro  :D  

Link to comment

pa ovo je super, merci :) ja videh delfinA u zalivu samo kad sam bila mala....a vidi ove koliki su konji :wub:

 

ovo je za mene :lolol: a ne za amerikancice ...oni idu po florida keys na pecanje velike ribe...

Edited by mustang
Link to comment

dolaze mi amerikancici u julu u hn. sta ima od atrakcija sto bi bilo dobro da prozive? na primer pao mi je na pamet pajo brod to kotora, ronjenje na zanjicama i plava spilja, ima li rafting negde i jel to okej za klince? rekla bih da imaju 10-11 i 6-8 godina. znam, jaca tetka sam kad im ne znam godine, ali i za sebe treba da

razmislim....klinci su skroz sportski tipovi, skijaju i igraju americki futbal

 

Posmatranje ptica na Orjenu ili Vrmcu, to je sad planetarno moderno. Ne vidim da je tu bilo šta interesantno (posmatranje ptica), ali prošle godine smo krčili staze i postavljali klupe za njih.

 

edit: sad bez zajebavanja, uhvati ludog Starčevića, on stalno organizuje neke opičene događaje u zaleđu, tipa boćanje na 1600 mnm, ili pravljenje suhozida, takođe na 1600 mnm, ne vidim šta bi Amerikancima uopšte moglo biti interesantno na novljanskoj obali, sve su to već videli, ali hiljadu puta bolje. Poveži im more i planinu, tu je Novi jedinstven.

Edited by Anonymous
Link to comment

E ajde neko ako zna...

Šta je najisplativije za Telenor broj uzeti za za 3 nedelje boravka u CG ?

Koji od onih dodataka?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

lustica ti je pod pozarom trenutno, sta ces tamo

 

bigova je u opasnosti, donji klinci, pozar je iznad rosa i dobreca, haos

Edited by morgana
Link to comment

Na jedan jedini način. Autom. Ideš ka Tivtu, pa pre TV skreneš za Radoviće i onda imaš dva puta. Jedan standardniji i duži, preko Krašića. Ima i drugi koji ide spoljnom stranom Luštice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...