Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

7 minutes ago, James Marshall said:

Zar oni nisu dobili nešto glat?

 

Ja gledam SF-Jaguari i tu bijaše nekih onsajd kikova, mislio sam da misliš na to. 

 

:isuse:

 

Ja mislim na SF, a pisem Chiefsi i jos odgovaram K.City. :isuse:

Izvetreo mozak. :frust:

 

Chiefsi me zeznuli za 1&Over,  trebalo mi jos 2 poena, pa mi ostali u praznoj glavi. 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/2, NFL 1/4, Feyenoord je dosao 5+ i 6+. Fudbal je dosao neocekivano dobro, golovi svuda gde se to ocekivalo. NFL sam znao da necu pogoditi, ma sta odigrao i to se i desilo. Atlanta neverovatno kilava u ofanzivi, tokom cele sezone; pokvarise mi i fantasy, nevezano za ovo. Korektan dan, manji minus na kraju, no lep lus na nivou nedelje, nakon prilicno slabog perioda.

Danas nesto jace nego juce, mada ima dosta "wild card" meceva.

 

 

KHL

 

Barys Astana-Salavat 5+

 

Magnitogorsk-SKA St. Petersburg 5+

 

Kvote, 1.50, 1.50.

Barys Astana i Salavat su uz St. Petersburg vec duze medju najboljim KHL over opcijama. SKA gostuje dobroj ekipi, te ocekujem ozbiljan pristup utakmici.

Oba para su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Sibir 2P1+, Avangard 1X, Yugra 2P2+, Traktor 3P1+, Lokomotiv P1+, CSKA Moscow 2P2+. Kvota 8.69.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Houston >211.5

 

LA Lakers-Minnesota >210.5

 

Golden State-Cleveland >212.5

 

Boston-Washington w1

 

New York-Philadelphia >204.5

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.60, 1.50, 1.60.

Praznicni termin. Nadam se da nece biti previse 90-89 zajebancija (moze u Bostonu, posto sam tu igrao fiks:laugh:).

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Nesh said:

Evo HTZ tiketa, ne sa Chiefsima :isuse: (taj je pao), nego sa SF koji prezivese nekako onside kickove :D :

 

edHbSBb.png

 

:)

 

 

 

 

 

You can call me Susan if you like, samo da prođe tiket :happy:

Link to comment

Evropski hokej je ipak suvise nepredvidljiv; dva zicer meca, nigde gola na oba (dobro 1 je pao, no to je nedopustivo malo).

Sutra ima i nesto od Engleza, NHL se vraca od srede, bice bolje.

Link to comment

Cele sezone ovi padovi za poen/dva.:dry:

Bar ovde nije bila neka visoka granica (204.5); prethodnih par sezona su rezultati bili dosta bolji (ne pomaze ni ova 4-5 poena niza granica od normalne); no dobro ovo me ne nervira toliko ipak, nije doslo, idemo dalje. Onaj hokej tokom dana mi je vec isao na nerve.

Link to comment

Ja sam tu igrao under 217.5 ali igrao sam i Thompsona under 23.5 i on dade 24. Ajd da je dao ranije nego od last 7 points on dade svih 7. Jel ono Wade napravio bez ikakve potrebe faul na njemu 5 sekundi do kraja. 

Link to comment

LeBron. Bedak. 

Ja bih standardno igrao Boston i dva kasnija overa, da nije praznik u pitanju. Ovako sam ocekivao zatrpavanja, a ne ovo. Tja, nastavlja se NHL u sredu, to ipak dolazi korektno, ako nista vise.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...