Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    110

  • ubibobi

    64

  • Pokojni Ruxin

    57

  • *edited by mod

    53

Kad smo već kod H2H, Tolo počni da smišljaš sistem takmičenja. Hoćemo da grupne faza bude u 5 kola, jebiga nije idealno a da posle pratimo eliminacionu fazu.. U slučaju istog broja bodova u grupi da odlučuje ukupan broj bodova a ne međusobni duel pošto neće igrati svako sa svakim

Link to comment

Kad smo već kod H2H, Tolo počni da smišljaš sistem takmičenja. Hoćemo da grupne faza bude u 5 kola, jebiga nije idealno a da posle pratimo eliminacionu fazu.. U slučaju istog broja bodova u grupi da odlučuje ukupan broj bodova a ne međusobni duel pošto neće igrati svako sa svakim

 

Da, to je jedna od opcija. Druga je da odigramo 6 kola u grupnoj fazi, da nam 6. kolo budu prve utakmice 1/8 finala, a da onda u osmini imamo samo jednu utakmicu. Nije idealna nijedna varijanta.

Link to comment

Ja sam to i prosle sezone predlozio evo i sad cu - kako odmice prolecni deo i ide ka finalu tako fantazi postaje sve grdji i grdji, desi se po 2-3 igraca da budu razlicita, u finalu je tek poseban haos. Mozda da se nasa sezona zavrsi u polufinalu prave LS ne bi bilo losa ideja? Kao sto je Tola predlozila - da prve tekme 1/8 finala LS posluze kao 6. runda grupne faze, revans da bude nasa 1/8f, pa onda prvi mecevi QF da bude i nama QF (isto jedna tekma) a revans da bude nama SF i onda polufinala LS da budu double-header finale fantazija... 

 

(ove sezone je tako zbog njihovog propusta, sledece bi 1/8 LS bila jedna tekma kod nas 1/8 a druga odmah 1/4f, pa onda nasa polufinala i finale da budu double-headeri. Sve samo da se fantazi h2h zavrsi pre finala LS)

Edited by ducca
Link to comment

Uzeti u obzir da posle svake faze ide po 6 transfera, da li to može uticati na poslednje kolo naše grupne faze koja bi bila 1/8 finala LŠ?! Ovako na prvi pogled mislim da ne ali ipak neka još neko razmisli o tome :D

Link to comment

meni nesto govori da cu ja veceras da dobijem bodove za mesija i da cu imati jedan transfer za sledecu sedmicu. :D

 

moze ovo ducino, mada mi je svejedno.

Edited by Timmi
Link to comment

Zoki, mislim da ne, svi ce imati po 6 transfera, tako da svima dodje isto.

 

Edit: Jedino sto ce se onda za drugu utakmicu, a nasu jedinu 1/8 finala, imati samo po jedan transfer, ali opet, svima isto, morace oni koji se nadaju prolazu da razmisljaju i o tome pred prvu tekmu. :)

Edited by Tolaa
Link to comment

Jest malo triki za broj FT, ali opet svima ce biti sto. Dobro je sto je nedelju dana do revansa u 1/8f pa ne bi trebalo da bude velikih pomeranja u timovima (bar je tako bilo prethodnih sezona).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...