Jump to content
IGNORED

ABA league Fantasy 2014/15


Recommended Posts

Ovi indijanci iz aba izgleda batalili ovaj fantazi. Jos nema ni reci o tome a sezona pocinje za dan :( ostaje jedino mvp al meni nije toliko zanimljiv... Doduse tek danas su azurirali naslovnu i turili parove prvog kola pa se nadam da ce mozda sutra da nikne fantazi...

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    23

  • adasevic

    18

  • kobni zelaya

    8

  • KennyDalglish

    7

Nije isto kao fantaziranje. Nije ni blizu. Kao prvo bira se 12 igraca  a ne 10. Imas dve rezerve ko u EPLu, sto je potpuno bez veze. U svakom kolu imas 2 izmene a tamo si imao 3. Cene nisu kao u EL i starom fantaziranju x4 nego su x10, sto takodje ne vidim zasto su morali da menjaju. 

 

Sve u svemu, mislim da mi ugodjaj najvise kvare te 2 izmene (sad za EP sam imao Martensa koji mi je ostao na klupi sa 22, a Peteev dominirao sa -7, pa sam se dodatno nervirao), kao i prilicno losa grafika, narocito kad se uporedi sa fantaziranjem i EL...

 

Prosle godine se ABA pojavila 3 dana pred pocetak lige. Sada nema ni naznaka, mada su juce promenili zaglavlje i stavili utakmice prvog kola (do tada bile prijateljske). Kontam da je krajnji rok da izadju sutra ujutru, mada je i to neozbiljno, pa sam vise pesimista nego optimista. Bas mi krivo, jer mi je taj fantazi bio kakva takva zamena za fantaziranje... 

Link to comment

cuj, nije ni blizu.

 

kakve veze ima da li je 4x ili 10x ili 143x, kad je princip isti? samo 10x ima bar neke logike.

 

dva igraca na klupi - ubacis neke jeftinjake i ne diras ako ti je stalo da igras s deset igraca kao na fantaziranju, inace moze da bude dobra stvar, a ne potpuno bezveze. to sto ne znas da izaberes ko ce ti biti u startnih 10 je samo tvoj problem.

 

grafika na fantaziranju je bila smjehotresna kao i ova. najveci problem s mvp-jem je sto nisi mogao normalno da otvoris sajt tokom ep, pa je svaka izmjena bila pravo mucenje.

Link to comment

Pa nisu isti. Funkcionalno je velika razlika u ova dva sajta. ABA je imala fantazi gotovo isti kao fantaziranje, a i EL. MVP je pokusao da napravi nesto svoje, ali dal zbog nemogucnosti da tehnicki naprave makar isto sto ABA, dal zbog potrebe da nesto promene po svaku cenu, napravili su nesto sto se meni ne svidja ni priblizno koliko prethodni. Meni su te razlike upadljive i smetaju mi. To sto cu biti prinudjen da igram jer nema alternative je druga tema. Igrao sam i neke ranije verzije koje su bile jos prostije i jednostavnije, prezivecu i ovo. Al mi zao...

 

Inace, sad su skinuli link sa fantazija na ABA ligi, pa ili ce da ga ubiju za stalno ili su ga skinuli da postave novi... Nada je sitna ali tinja :)

 

EDIT: Razlika izmedju MVP i fantaziranja je otprilike kao da igras EPL fantazi na Mondu i na samom EPL sajtu. isti koncep, slicno bodovanje, ali sustinski te za igru na Mondu prodje volja za igranjem posle prvog kola... ako ne i pre.

Edited by adasevic
Link to comment

Ma to i nije fantazi. To ti je kladionica, samo za sada je dzabe. Imas mogucnost da sklapas tim za svako kolo posebno i ako budes u prvih 10 dobijas neku nagradu od 1-3k dinara. Nije to za fantazere, vise za kladionicare...

Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...