Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogla bi da se uvede i neka "kazna" za ove koji postaju neaktivni tokom sezone ili ne daj bobe kradu™ draftovane igrace. Dosta vise sa tim visevekovnim javaslukom :fantom:

Link to comment

Aj da vidimo prvo koliko će da nas bude pa ćemo se lako dogovoriti za broj igrača. A po svemu sudeći biće isti đavo ko prošle godine.

Ja se ponadao kad sam video onu navalu na glavnom topicu foruma, ali sve to izgleda neki metroseksualni fantazisti. Nema tu materijala za ovu ligu...  :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ako ima mesta, rad sam da ucestvujem

Упадај, ако већ ниси. Број места није ограничен, код је на првој страни. И буди редован на топику да ти не промакне ждребање™.

Link to comment

Mogla bi da se uvede i neka "kazna" za ove koji postaju neaktivni tokom sezone ili ne daj bobe kradu™ draftovane igrace. Dosta vise sa tim visevekovnim javaslukom :fantom:

Sto se tice kazne ne znam sta imas u vidu, kapiram da se zezas posto ne vidim nacin da se to izvede niti je u duhu zezancije kakvoj sa ovom ligom tezimo. Neaktivnost pak i te kako zna da zavara, nek se javi ko se nije opekao na nekog neaktivnog...

 

A za kradju mislim da se preteruje, niko u ove dve sezone nije namerno nekoga ukrao, uvek su to previdi. Ja sam pretproslu sezonu nekog levaka maznuo nenamerno, koji btw nije imao ucinak to kolo, sledece kolo sam otisao u debeo minus i poklonio 3 boda, sta vise uraditi?

Edited by ducca
Link to comment

То ће да одреди један форумаш који се традиционално тиме бави пошто он има приступ неким геј четовима које ми користимо за потребе драфта а он на њима седи целе године.

Link to comment

Интерна фора од прошле године. У ствари чекам да неко изађе са предлогом датума да не бих ја морао да се цимам око ове лиге као и око регуларних.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...