Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

zene i emancipovani muskarci, kupila sam na tezgi na pijaci postavljene hulahopke za 250 dinara. nikad u zivotu nisam imala toplije i bolje zimske carape, savrseno su tople, udobne, mekane, ne ispada mi potkosulja, ne povlace mi se s dupeta, ne zarozavaju se, ne cebaju se. jos je zanimljivije da su jedan broj koji svima odgovara, i stvarno svima odgovaraju, ima nas nekoliko razlicith svakakvih zena kao sa dove reklame, i svima su nam taman, i sve smo odusevljene. da mi je neko reko da cu biti emotivna glede hulahopki... :D

 

evo slike, da mozete da ih prepoznate.

 

k3acub.jpg

 

 

pretpostavljam na bajloniju, na amerikancu, al molim za preciznije koordinate

Link to comment

ne, dosle su mi s mirijevske pijace, al sigurna sam da ih ima svuda, mozda cak i po kineskim radnjama. natpis na pakovanju je na spanskom, na poledjini pise da su proizvedene u kini. ovo 800D nije oznaka gustine tkanja nego radioaktivnosti :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne, dosle su mi s mirijevske pijace, al sigurna sam da ih ima svuda, mozda cak i po kineskim radnjama. natpis na pakovanju je na spanskom, na poledjini pise da su proizvedene u kini. ovo 800D nije oznaka gustine tkanja nego radioaktivnosti :D

Otpadaju i dlake  :ohmy: vec trcim u pravcu zelenjaka

Link to comment
  • 2 weeks later...

dobro si prosao, ja zalila nov-novcat lap top s pola casice rakije, opravka bila paprena :cry:

al sam se naucila pameti

 

Normalno da sam dobro prošao, drugo polivanje se desilo nakon što sam ovu tastaturu našao 49% sniženu. :lolol:

Link to comment

dobro si prosao, ja zalila nov-novcat lap top s pola casice rakije, opravka bila paprena :cry:

al sam se naucila pameti

šljokaš pelin, radžu, te još ko zna šta o čemu i ne obaveštavaš... #sara_kamiondžija :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...