Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

dragana ognjenovic. ako je keva vitka do umerena. ako je preko tih gabarita, zaboravi. 

atrativo u beogradjanki, ima lepih stvari. 

ja sam svoju koja ne zna engleski naucila da je c&a akronim od jeftino i odvratno. njoj se dopalo i sad obozava da ide u "jeftino&odvratno" :D

 

Edited by darling
Link to comment

ima jedna radnja na uglu kralja petra i gospodar jevremove. piše costes. sve što stave u izlog meni je fenomenalno. jednom sam nasla sajt sa tim nazivom ali uopšte nije bilo tih stvari koje viđam u izlogu.

Link to comment

u čumićevom sokačetu?

sinoć je počeo fashion week i svakog dana se održavaju revije domaćih dizajnera

tu bi trebalo da ima info koji su aktuelni

šešire a la isidora bjelica radi "ercegovac" na  terazijama

 

..................

 

meni treba lazy bag, da nije krš i da nema besmislenu cenu za jednu vreću sa stiroporom

Link to comment

imas u cumicu dizajn distrikt, visoka koncentracija domacih dizajnera. tamo sigurno ima i ludih stvari. 

 

radnja na cosku dzevremove i kralja petra ubija s cenama. ne znam da tamo ima nesto ispod pedeset iljada. dobro ajde dvaes :D

 

vidi ove crvene lilu papuce. super se slazu uz ivkovic.

 

https://www.facebook.com/lilushoes/

 

Edited by darling
Link to comment

imas modle u gracanickoj, spojene vesna kracanovic garderoba, nasa posla tasne i jos neka sto pravi sesire, imas iza coska u pop lukinoj gradstore sa raznim kreatorima, a najbolje ce da ti napravil lalica u cumicu samo ako joj izneses problem.  

Link to comment
  • 2 months later...

U Mangu su kozne jakne snizene na 7000 din. Ima ih u 3 modela i 5-6 boja. 

Uzela sam plavu; crnu Mango imam vec par g i nosim je bas dosta, dobro se drzi i ne ljusti se, dakle preporuka.

Link to comment

Hm, ne znam, provjeri na sajtu Manga ima li, u Delti je i musko odjeljenje.

 

Edit, ima ali su uglavnom znatno skuplje.

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 months later...

Ima li u ovom Beogradu da se kupi nesto lepo za oblacenje onako opsteg tipa? Je l iko video nesto sto mu se svidja? Juce sam prosla gradom i bila sam u Rajicevoj, da citiram Naky: kako veoma jadno

Link to comment

meni je najlepse sta ima u beogradu atrativo u beogradjanki, i to kad posalju sms s objavom raznih akcija u smeru snizenja cena. tu uvek ima bar dve stvari koje su mi odlicne. 

 

tc rajiceva je super jer ima dobar javni wc u toj zoni grada. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...