Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

staklo u kujni je trendy godinu dve. mene je odbilo to što posle svakog prčkanja to staklo treba da se briska, pogotovu ako se iznad stavi svetlo koje mu daje na efektu

 

naravno ovo briskanje zavisi od ličnog osećaja za higijenu, mene bi nerviralo

zato sam kurio klot pločice sivkasto bele. ne moraju da se brišu mesec dana

:fantom:

Link to comment

i meni su one super, ali mi se ne uklapaju, nazalost. najradije bih na zid, u visini fiktivnih plocica, nestavila nista osim farbe. crne :D

Edited by morgana
Link to comment

tenks, pogledacu :)

jedino sto bih ja neku bez sjaja.

 

 

kupi crnu farbu za tablu i oboj drvenu tablu. ta farba ko i svaka skolska table sme da se pere. nema sjaja, jeftino resenje, lepo izgleda.

Edited by darling
Link to comment

iliti zasto volim skandinavce pt.4235235

 

ili celo kupatilo u linoleumu, od dole do gore. nema kade, eventualno zavesa, tus na zidu, slivnik. 

mislim da skandinavci koriste masnu farbu i linoleum jer su im zanatlije keramicari dosta skupi. ovako se ustedi i na materijalu i na rukama.

 

bila sam u novom novouseljenom stanu od 70ak kvadrata, gde covek nije stavio parket u spavacu sobu da bi ustedeo. 

Edited by darling
Link to comment

e, da, to mi je jedna od ideja, nego ne znam kako podnosi masnocu? korak dalje sam mislila da iza sporeta preko te farbe stavim kaljeno staklo, prozirno, ali ako ono otpada jer se teze nabavlja u cg, onda jebga...

iznad sudopere kontam da je ok...

Link to comment

ili celo kupatilo u linoleumu, od dole do gore. nema kade, eventualno zavesa, tus na zidu, slivnik.

mislim da skandinavci koriste masnu farbu i linoleum jer su im zanatlije keramicari dosta skupi. ovako se ustedi i na materijalu i na rukama.

 

bila sam u novom novouseljenom stanu od 70ak kvadrata, gde covek nije stavio parket u spavacu sobu da bi ustedeo.

Jeste, da. Ofarbaće celu gajbu znatno skupljom farbom od kreča a u kupatilo će staviti linoleum [emoji38]
Link to comment

e linoleum je skroz super resenje,ne bas mnogo klasi ali moze biti kul..moji imaju na celom zidu u kuhinji(zbog neke izolacije sa unutrasnje strane zid ne moze da podnese tezinu plocica) cak je i  kul,neutralnog dezena,mnogo jednostavna stvar za odrzavanje..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...