Jump to content

Photo

Nakit

• Please log in to reply
108 replies to this topic

#16 Hippie

Hippie

bohemian

• Members
  • 7,967 posts

Posted 07 February 2008 - 00:24:28

joj, Linda.. ono prvo na ruci... i ono na nogi je fakat divno..... ja to ne bih nosila, nisam taj tip.. ali volim da vidim kad nekome tako lepo stojipar mojih omiljenih narukvica.... tribal i surfer....Posted Image

#17 Eidyia

Eidyia
  • Members
  • 1,501 posts

Posted 07 February 2008 - 02:00:32

Zeleni prsten je od mame. Kupljen u Egiptu pre nekih 30ak godina.Posted Image

Predivan ti mamin prsten - obožavam prstenje, što glomaznije, to bolje.Btw, moja sestra je nekidan za rođendan dobila gotovo identičan tom crvenkastom, ja joj već ponudila nemalu sumu za otkup. I'm hopeless. :cry:

#18 Hippie

Hippie

bohemian

• Members
  • 7,967 posts

Posted 07 February 2008 - 05:16:32

a imam i Kokopellija.....Posted Image

#19 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 734 posts

Posted 07 February 2008 - 11:58:33

Predivan ti mamin prsten - obožavam prstenje, što glomaznije, to bolje.Btw, moja sestra je nekidan za rođendan dobila gotovo identičan tom crvenkastom, ja joj već ponudila nemalu sumu za otkup. I'm hopeless. :cry:

Megalomanija ftw!Nije lako nama koji smo jewelryholics. :cry:

#20 Nicol

Nicol

slon zivaca

• Members
  • 3,487 posts

Posted 07 February 2008 - 23:52:01

od nakita se kod mene uglavnom sve svede na naušnice. prstenje i narukvice ne nosim jer redovito imam incidente sa zapetljavanjem istih u kosu, a ne mogu s njima ni baš sasvim slobodno mahat rukama dok govorim. zato rećine, male do srednje veličine, viseće, sa par kamenčića, u raznim bojama, još ako lagano šuškaju (metal o kamen ili staklo). :heart: zapravo, zvuk šuškanja mi je kod naušnica gotovo jednako važan kao zvuk potpetica kod cipela.

#21 morgana

morgana
  • Members
  • 25,031 posts

Posted 08 February 2008 - 00:03:05

i ja sam mindjusar :)volim jednostavan dizajn, geometrijske oblike i rado bih se dopisivala sa istomisljenicima svih uzrastau nekom elle decore-u ,na jednoj talijanskoj dizajnerki enterijera, sam vidjela savrsene (ponavljam: savrsene) velike srebrne spiralne mindjuse, koje na unutrasnjem kraju spirale imaju malu crvenu ljutu papricicu :heart:ocu.

#22 Gonzo

Gonzo

all lined up

• Members
  • 13,412 posts

Posted 08 February 2008 - 00:09:18

u nekom elle decore-u ,na jednoj talijanskoj dizajnerki enterijera, sam vidjela savrsene (ponavljam: savrsene) velike srebrne spiralne mindjuse, koje na unutrasnjem kraju spirale imaju malu crvenu ljutu papricicu :heart:

o užasa :lol:

#23 morgana

morgana
  • Members
  • 25,031 posts

Posted 08 February 2008 - 00:14:02

nije kic, papricica je mala spram spirale :wub:

#24 Eidyia

Eidyia
  • Members
  • 1,501 posts

Posted 08 February 2008 - 00:14:07

Samo da apdejtam™, nakon sati pregovora, prolivene krvi, znoja, suza, mind games, pokušaja emocionalnih ucjena i sličnog, sestra mi je dala prsten.I to jubba.

#25 Nicol

Nicol

slon zivaca

• Members
  • 3,487 posts

Posted 08 February 2008 - 00:26:21

nije kic, papricica je mala spram spirale :wub:

draga, spirala je opsoletna :D a jel ovakva papričkica?Posted Image@hannahtakvi kao ti tribaju MVPEI-u

#26 Hippie

Hippie

bohemian

• Members
  • 7,967 posts

Posted 08 February 2008 - 00:42:52

meni to vise lici na modifikovane jagode

#27 Host

Host

czar of poisonville

• Members
  • 10,799 posts

Posted 08 February 2008 - 01:54:28

od nakita se kod mene uglavnom sve svede na naušnice. prstenje i narukvice ne nosim jer redovito imam incidente sa zapetljavanjem istih u kosu, a ne mogu s njima ni baš sasvim slobodno mahat rukama dok govorim. zato rećine, male do srednje veličine, viseće, sa par kamenčića, u raznim bojama, još ako lagano šuškaju (metal o kamen ili staklo). :heart: zapravo, zvuk šuškanja mi je kod naušnica gotovo jednako važan kao zvuk potpetica kod cipela.

Tebi nakit nije potreban.Izvinjavam se zbog trola, nastavite.

#28 morgana

morgana
  • Members
  • 25,031 posts

Posted 08 February 2008 - 08:51:48

draga, spirala je opsoletna :D a jel ovakva papričkica?Posted Image@hannahtakvi kao ti tribaju MVPEI-u

da, ali mnogomanja, i to samo jedna zabodena na kraj spirale. i materijal je drugaciji, mislim da je stras. al paprika je paprika. (jesam vec rekla :wub:?)

#29 Leia

Leia
  • Members
  • 7,899 posts

Posted 08 February 2008 - 13:18:09

Tebi nakit nije potreban.

a nama ostalima jeste?? http://www.parapsiho...tyle_emoticons/default/angry.gif :D

#30 kgmr

kgmr

, ziveo nam ibi!

• Sleepers
  • 8,273 posts

Posted 08 February 2008 - 13:43:59

i lego kockice xixi

taj bih jako volela da imam, a da ga ne nosim :)

i dalje ne nalazim lepsi od ovoga i jesam ga vec kacila ali moze i opte koliko je lep:inoxiran celik i kamenchic:Posted Image

nisam ga videla ranije, potpuno je predivan. od nakita nosim diskretne svedene ogrilice (komada 2), i to sve redje. narukvice nikad (komada 2+1), smatram da mi uzasno stoje. recine imam razne, ali ih ne nosim cesto. prstenje: godinama sam nosila dva, jedan se nedavno raspao, a od mame sam dobila jedan, i to je to. bice i fotki, kad nadjem.ali ono sto cesto umem lepo da uklopim (kazu), i nemojte da se sokirate, nije babski: broseve. imam malu kolekciju, a volim i da ih poklanjam.