Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Bengalska mačka, oko 1000 evra je bila poslednji put kad sam se raspitivala, a verovatno može da bude samo skuplja.

Da, ima neki mađarski odgajivač koji to ovde prodaje, doduše ja sam čuo da je manja cifra. Ali značajno visoka
Link to comment
  • 2 weeks later...

U kupatilu imam 1 plafonsku rasvetu (unutra su 2 štedljive sijalice jače, a sa belim svetlom), i halogenu (kao štap) iznad ogledala. To daje dobro osvetljenje za sve osim za šminkanje. Vidim razliku kad se našminkam ujutru, pa dođem na posao i u WC-u sa prirodnim osvetljenjem primetim npr. da nisam ravnomeno stavila puder, iako mi se sve činilo OK kod kuće. Šta preporučujete od rasvete i ogledala za šminkanje bez greške u kupatilu? Ne mora samo IKEA.

Edited by halloween
Link to comment

sminkanje pored prozora na prirodnom svetlu.

:D

ja se ne šminkam, ali u jednom stanu sam imala taj halogeni štap u kupatilu a pločice maslinasto zelene od poda do plafona. tako zajedno stvarao se štimung koji je davao mom liku u ogledalu specifičnu boju osobe preminule pre sedam dana. nije da imam bilo šta lepo da kažem o svom licu, ali bila bih zadovoljna svetlom od koga me ne podilaze žmarci. ipak sam ja još živa :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...