Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

za suvu kozu ruku meni je ultimate solution bila nemacka krema linola urea. ima je u nasim apotekama, relativno je skupa i treba obratiti paznju na rok trajanja. naime, pakovanje je prilicno veliko a krema se ne trosi bas brzo. ove nase apotekarske lopuze uvoze kreme kojima rok trajanja brzo istice jer su jevtinije, a nama ih - normAlno - prodaju po sveCkim cenama.poz

Link to comment

2morganaja sam koristila samo kremu, ali se secam da je bilo cetiri-pet raznih proizvoda - pitala me apotekarka sta hocu :lol: inace lu je medikament, cini mi se da nije za redovnu negu. ili mozda jeste :blink: svojevremeno sam imala higijenicarski napad pa sam udesila ruke nekim sredstvom za sanitarije. inace imam suvu kozu. pa se to perutalo, uzas. i tad sam se srela sa lu. od tad smo zajedno bar dva-tri puta nedeljno, narocito zimi.poz

Link to comment
šteta što si ovakvu pedikuru upropastija sandalama od prije 4 sezone.
Sta da se radi kad sam sandalonostalgicar...ta sezona ostavlja neizbrisiv trag u srcima svakog pravog ljubitelja sandala .
Link to comment
  • 2 months later...

news feed za OPI ljubiteljke: izbacili novi limited edition povodom dodele Oskara - a nazivi: No autographs, please; Call my M-Agent-A; I've "RED" the script; Season's screenings; Pretty at the premiere; I'd like to thank; My big break; Hollywood blond; Who are you wearing; Have you seen my limo? itd. :)

Link to comment

Sad na sajtu videh i njihovu (novu ?) India collection. :wub:A imena su: I'm india Mood for Love, ElePhantastic Pink, Black Cherry Chutney, Keys to My Karma, MonSooneror Later, Moon Over Mumbai, Yoga-ta Get this Blue!, Get Me to the Taj on Time, Curry Up Don't Be Late!, Charmed by a Snake, Lunch at the Delhi & Royal Rajah Ruby :wub:.

Link to comment
  • 2 weeks later...

OPI ljubiteljke, a posebno Linda Lee, paznja - izasla je nova kolekcija pod nazivom India, nazivi nikad bolji:I'm india Mood for Love; ElePhantastic Pink; Black Cherry Chutney; Keys to My Karma; MonSooner or Later; Moon Over Mumbai; Yoga-ta Get this Blue!; Get Me to the Taj on Time; Curry Up Don't Be Late!; Charmed by a Snake; Lunch at the Delhi i moj favorit --->Royal Rajah Ruby

Edited by apotekarica
Link to comment

E ajd da i ja pitam nešto :rolleyes: Prošle godine u proleće bio sam na višednevnom hikingu - trekkingu - planinarenju i predpostavljam kad sam se spuštao zadnji dan verovatno mi je noga klizila po gojzerici (slabo pritegnuo pertle) i natukao sam nokat palca na nozi angry.gif (inače gojzerice su mi odgovarajuće veličine)- pocrneo je, a tokom leta požutio i otpao :cry: čitavu jesen/zimu je trebalo da izraste novi i evo sad je tek situacija vraćena u pređašnje stanje - možete da zamislite kako je to odvratno izgledalo :yucky: Zašto je toliko vremene trebalo da nokat ponovo izraste ?Sve su prilike da opet krećem na duge višednevne ture pa se bojim da će mi se desiti isto - kako da sprečim da nokat opet otpadne ?Čitao sam negde da ga treba probušiti odozgo odmah kad pocrni i da to pomaže ? :unsure:

Link to comment
OPI ljubiteljke, a posebno Linda Lee, paznja - izasla je nova kolekcija pod nazivom India, nazivi nikad bolji:I'm india Mood for Love; ElePhantastic Pink; Black Cherry Chutney; Keys to My Karma; MonSooner or Later; Moon Over Mumbai; Yoga-ta Get this Blue!; Get Me to the Taj on Time; Curry Up Don't Be Late!; Charmed by a Snake; Lunch at the Delhi i moj favorit --->Royal Rajah Ruby
Vid'la i izwubovala dva posta iznad ovog tvog. I meni je Royal Rajah Ruby favorit. A prasica sam i nikako da odem do onog tržnog centra da vidim šta imaju od OPI lakova. :piggy:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...