Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Meni je kraj epizode Hal 9000 apsolutno ludilo, kad krene car da prebacuje onu kosku po stolu kao uvod u ono što sledi... Msm da sam odgledao jedno 20 puta :Hail::lol:

 

 

Banjac je neopisivo dobar kao Čvarkov. Neopisivo.

Link to comment

odlican je banjac, ali je skoric sa torbicom maestralan. potrebno je poznavati taj krajiski milje da bi se razumelo koliko je on tu ustvari objasnio u detaljima.

 

epizoda teretana, na primer, kada se on pojavljuje u trikou i cipelama. to je to, krajisnici, jednostavno, kada predju odredjenu zivotnu dob, ne poseduju patike.

Link to comment

meni pilaterala odlična. gledam ih svaku petu epizodu

 

 

 

epizoda teretana, na primer, kada se on pojavljuje u trikou i cipelama. to je to, krajisnici, jednostavno, kada predju odredjenu zivotnu dob, ne poseduju patike.

 

dobra teorija. mislim da važi i za herzegovce. bivšin ćale ih furao i na trendžu i na farke i po kući kao papuče.

Edited by Ravanelli
Link to comment

nije to teorija, uzorak je u mom slucaju ogroman (cela rodbina, svi caletovi ortaci, jos gomila ljudi oko njih). nikoga od njih, a da ima preko 40 godina, recimo, nikada nisam video u patikama.

 

pilaterala vaistinu odlicna, cvarkov izdominirao.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...