Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

jedino sto u njihovoj prici nije smesno je to da im b92 duguje nekoliko hiljada evra za veliku srbiju, i odbijaju im pozive kad nazovu.

Edited by garoviks
Link to comment

inače banjac je odlično smislio đorđeta. takmiči se u svemu i zavlači, alav, wannabe nobles, pička, tašt i onda oni tikovi dok gleda druge, pa kada ključa u sebi... njegovo zanimanje je zapravo tu najbolja stvar - pilićar. dalo se videti gomila takvih u nsi sama ideja zajebancije na državne firme u sadašnjoj situaciji je savršena... iz državne firmeima tu gomile loših stvari, ali je ovo sada najbolja stvar na tržištu u dugo, dugo vremena. verovatno od tln

Edited by Ravanelli
Link to comment

pa ja, ono ranije je bilo široko pa kako kad ubodu. ovo je sad 1 koncept™.banjac kida. u svakoj se zalomi bar jedna minijatura. drugi su u funkciji takoreći.

Link to comment
pa, bilo mi je malo glupo da primetim, al izgleda da je samo novosadjanima to smesno
"nocna smena", gledah sad yt klipove sa prve strane, je neopisivo dobra emisija (mislim da su samo voja nedeljkovic, big lale i ruzmarin onomad, bili bolji).otvara zatvor.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...