Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Pre 6-7 godina kad su zadnji put bili prvaci imali su Ronldinja, Robinja, Tiaga Silvu, Nestu, Zambrotu, Ibrahimovica...

i naravno Alegrija na klupi.

Od tad do danas ja ne mogu da nabrojim 3 top class igraca.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pravim digresiju ovde dok traje Mil - Juv, ali neverovatno je da je i Karsdorp sjebao acl. Sad naidjoh na podatak da smo od 2014 imali 12 igraca sa tom povredom. Dobro, nekolicina njih je iz primavere, ali opet nenormalna stvar. Karsdopr, Emerson, Rudiger, Florenzi x2, Mario Rui, Strootman x2... Aman zaman, da sam neki kurac u klubu glavu bih skinuo nekome iz tima koji priprema igrace. I to su doveli neke nadrkane Nemce iz Bayerna i njihove repke i platili ih suvim zlatom.

 

ACL Roma jebote.

Link to comment

Juventus je na zadnje 3 utakmice dao 13 golova, a imao 15 suteva

 

 

Edip: pardon, 12 iz 14 suteva u okvir

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Bolje i dosadna 3 boda nego uzbudljiv poraz. Jeste malo bzvz ne odvaliti ove krseve, ali treba se i cuvati za LS.

Mada ruku na srce i veceras, kao i protiv Torina i Krotonea, je Roma imala dobre sanse i za taj drugi.

Link to comment

Ma ovo je tolko dosadno da jedva cekam da se zavrsi utakmica, cak ni ne gledam sa nekom posebnom paznjom. Jednostavno se ne desava apsolutno nista, nemamo igraca u napadu koji moze da resi izolaciju uspesno i zato mrljavimo 90 minuta. Svaka tebi cast kako kombinujes ovo i Mourinha svakog vikenda :D

Mislim da je Dzeku ponisten regularan gol, mada da budem iskren nisam video usporeni, iz prve mi je delovalo cisto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...