Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Liverpulu nedostaju top golman, stoper, bekovi i jedan centralni vezni svetske klase. Bolji napadac od Firmina je jedno deveta stvar na listi prioriteta.

 

da, i to

Link to comment

 mora da ima individualno vrhunsku odbranu i golmana. 

Odbrana je ostala od BR plus golman, samo je Matip tu nov. I on dosao za dz. Neverovatno da nije kupio bar jednog klasnog igraca u odbrani za 2 godine.

Previse se fokusirao na taj neki napadci deo, cak ni sredinu nesto nije ojacao, Wijnaldum je jedini nov igrac tu.

Link to comment

Mislim da ce na kraju rasprava Klopp v Rodgers biti rasprava Golf II v Aston Martin. 

 

 

Mada će šira javnost tek za nekih 5 godina skapirati šta je liverpul sebi uradio, pošto brendanara trenutno ispunjava dečačke snove nešto dalje od očiju javnosti  ^_^

Link to comment

@ruxin

Hoćeš da kažeš da čak ni 1 Rodgersara nije uspeo sa svojih deset prstiju da njih izvaja u world-beaters?

 

Klopp mene iz nedelje u nedelju sve više brine, ima taj "not cool" izraz na licu i sve teže ga skida. Ja ne znam da li je on u Dortmundu kad si stvari krenule nizbrdo ikad pokušao neku šok terapiju, ili je forsirao svoje ljubimce jako i do samog kraja, ubeđujući i sebe i njih da su najbolji na svetu i da će sve nekako ipak biti OK na kraju? 

 

Ne znam kako se na nemačkom kaže "good time Charlie", ali ovi razni ne-Milner ne-Coutinho igrači koji se predaju posle prvog primljenog gola zaslužuju svašta da im kaže.

 

@Coltrane

Nema mnogo smisla ikakvo poređenje sa Bundesom. Tamo je čak i 1 Flopara osvajao titule but that was in another country and besides, the wench is dead.

 

Tu formaciju koju predlažeš do sada još nikad nisu igrali. Uglavnom je bilo Mane-Firmino-Salah napred, iza njih Coutinho plus dva defanzivna vezna, Lallana da uskače sa klupe. A onda je doveo Oxa ničim izazvan i krenuo da ga isprobava na svim tim mestima, sa katastrofalnim posledicama.

 

Ih sad nema smisla poredjenju sa Bundesom. To pricas zato sto ne gledas nista osim PL, a ja ti na temelju 3 sezone Firmina u TSG pricam da njemu nije mesto u spicu.

 

I bio je mec protiv Njuke kada su igrali Koutinjo-Salah-Mane ali je poceo Staridz. Na pocetku prvenstva je izostao Koutinjo zbog bolova u ledjima qrcu, posle je izostao Mane zbog suspenzije i povrede. Kad budu na terenu, ponovo, pomenuta trojica ili ce igrati Staridz ili cak i Solanke - Firmino ce biti na klupi. Mozemo i u neku opkladu ako hoces?

Link to comment

Liverpulu nedostaju top golman, stoper, bekovi i jedan centralni vezni svetske klase. Bolji napadac od Firmina je jedno deveta stvar na listi prioriteta.

+100

 

Какав потоп града Ливерпула данас, а и иначе.

Link to comment

Ma da, liverpulu sad treba 8 novih igrača da bi se uopšte borio za lš...nije kao da se postojeći mogu unaprediti i da postoje sistemske greške kojima bi se klop pozabaviti za početak.

 

 

Mislim gde bi mi sad bili da pep nije doveo pred ovu sezonu stonesa, otamendija, rašoa, 1 delfa... :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Man City – £718.05m

Man United – £540.05m

Chelsea – £351.8m

Arsenal – £179.8m

Liverpool – £164m

Spurs – £20.5m profit

 

od 2010. do danas (neto),  Pep je vise od pola potrosio u ovih godinu dana. jbga morao je ... u prethodnih 30g nisu videli titulu. ili jesu?

Link to comment

Ne važi se, u pl svi imamo para da se adekvatno takmičimo, jedino je bitno koliko se pametno radi. Primer spurs. Kontraprimer junajted. :fantom:

 

 

Ali stvarno valja uzeti u obzir da od trenutnih prvotimaca sitija samo dvojica (bek i golman) nisu bili tu prošle godine. Pa nek svako vadi zaključak kakav hoće iz te proste istine -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Toliko im treba da trce za titulu, LS vec imaju.

 

Zameni Minjolea i Gomeza Edersonom i Vokerom pa vidi sta bi dobio. Ili ubaci VVD i Keitu umesto Lovra i Vajnalduma. Klop je znao sta mu treba letos, Liverpul nije kompletirao transfere. Gvardiola je znao sta mu treba, Siti mu je doveo dva najbolja dostupna beka. Mala razlika.

Link to comment

Pa ono, mogao je i pep da batali priču kad je propo dani alveš, ali nije. Pošto su postojali i drugi bekovi na tržištu. True story -_-

 

 

Stvarno ne znam šta je problem sa liverpulom i transferima, ali pare očigledno postoje. A jedine informacije iz kluba na koje sam ja naletao kažu da klop nije mogao da nađe igrače koji bi poboljšali ekipu. Tj on je sam to rekao koliko se sećam.

Edited by Ruxin
Link to comment

Добио је врућ шамар од власника након што је договорио све са ВВД. Не знам ко би после те бламаже ушао у било какве трансфере са таквим индијанцима. И шта ће онда друго да прича већ да “нема бољих играча”.

Edited by Прслин
Link to comment

Pa jurnjava keite je valjda išla nakon toga, ali moguće, ne isključujem. Ne pada mi na pamet da tvrdim da sam upućen u inner workings liverpula, vodim se isključivo onim što pročitam.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...