Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Gledao i ja posle Arsenala i bilo mi bas tuzno.

 

Antonovu treba cela.polusezona da trci kao nekad pa mozda bude i nesto od njega.

 

 

I opet nema muda da pusti klinca da igra glupi civijas

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Da li si pre dva minuta video kako je ispao na centru? Pa jbt, ovo je Bačka. Spor, debeo, precenjen.

Ispravio se posle par sekundi, centaršut bačke iz tog napada a on je izbio ka centru...posle sevnula kontra i lepa asistencija ka Tawambi za 3 : 1.

 

Ne slažemo se oko njega, jeste pogrešio je debelo tada ali se i ispravio. Meni je mnogo bolji nego miletić koji iz straha stoji na par metara od igrača i ne uradi ništa. Kod miletića je non-stop promaja i centaršutevi odnosno ulazi sa njegove strane.

 

By the Way očajno igramo :(

Link to comment

Da je ovo sjebao pojeli bi ga svi, a njemu seva paja.

 

E, stvarno, Jankara ima trideset kila sa krevetom, ali muda kao konj. Već je jednom pokazao da se ne plaši tribine, danas ponovo.

 

Prilično sam promenio mišljenje o njemu, uglavnom mi trenira živce, ali je def. najprobojniji u ovom sastavu(a to je valjda najskuplje u fudbalu).

Link to comment

p.s. Brate Đorđije, ovo još samo ti i ja gledamo

izvinjavam se bio sam sprečen

 

jbt. đuka učini nešto, pri tom ne mislim samo na rotaciju. utegni to. kolko je đuka mutav na kzn-ovima, tako mu mutavo tim deluje na terenu

kakav na jelu, takav na delu

:(

Link to comment

Totalno smo anemični, ne postoje akcije, ništa...Šanse stvaramo iz kontri u nekih 80% slučajeva. Trener nam tvrdi da su igrači "umorni" samo ne znam od čega su umorni.? Od onog hrkljuša u Albaniji, gde se igralo na sredini terena u radijusu od 20 metara? Saša Ilić igra ceo meč i deluje mi da ima snage koliko i Janković recimo...a to je već prilično zabrinjavajuće. Opet igramo sa jednim napadačem. Zar tako protiv bačke? E moj treneru..

Link to comment

šta reći kad i posle pobede ostaje mučan utisak

 

nema igre, nema ideje, nema snage, nema pomaka na bolje....sve nekako deluje kao usporeni snimak mučenja

 

Đukić verovatno zavisi od Evrope, ako uspe da se domogne proleća (ne vidim kako) ostaje, u suprotnom odlazi. doduše, ima i taj derbi u decembru, pa ako i tu bude bulja, mogao bi da bude slobodan za novu godinu.

Link to comment

penal glup ko kurac, ali čist ko suza. ožegović... dobio je loptu na tacni, prazan gol ispred njega i umesto da šutne on daje prejak for i jedva stiže da ubaci u gol, jebote... el to toliko teško?! ovo na kraju alal vera, al i dalje jankoviću aj ti u grčku...

Link to comment

šta reći kad i posle pobede ostaje mučan utisak

 

nema igre, nema ideje, nema snage, nema pomaka na bolje....sve nekako deluje kao usporeni snimak mučenja

 

Đukić verovatno zavisi od Evrope, ako uspe da se domogne proleća (ne vidim kako) ostaje, u suprotnom odlazi. doduše, ima i taj derbi u decembru, pa ako i tu bude bulja, mogao bi da bude slobodan za novu godinu.

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/671753/Tosic-u-raspravi-sa-navijacima-Partizana

Link to comment

Antonov je bulja

+1

spor i trom, izgleda i krece se kao da mu je 35 a ne 22. godine. pretrcavali su ga kako su stigli, non-stop je ispadao, napred neupotrebljiv - sveukupno zasad nikakav upgrade u odnosu na miletica.

 

najtuzniji utisak je da mi i dalje bolje izgledamo s ilicem na sredini, nego u bilo kojoj drugoj varijanti - nikad nisam preterano cenio doticnog, al' sam skapirao zasto je zaradio status legende ovde - s 4 banke izgleda pametnije na terenu od kompletnog tima, strasno je da je on za jednu tekmu pokazao vise ideja i sto pokusaja, sto na kraju i dobrih pasova, koje kompletan vezni red nije imao od pocetka sezone ukupno za ovih 20ak utakmica.

 

jankovic = novi ninkara -> potez meca na kraju, al je pre toga kidao dzigericu svima na tribinama, usput se medjusobno napusavajuci s zapadom. ako nastavi s onakvim padanjem, vise mu ni penale nece suditi - pola covek, pola pad.

 

ocajan fudbal igramo, koji minut kasnije tot-ars izgledalo kao x4 na daljinskom.

 

nekako mucan utisak danas posle pobede, kao juce posle basketa - nije to partizan kakav zelim da gledam.

Link to comment

 

 

najtuzniji utisak je da mi i dalje bolje izgledamo s ilicem na sredini, nego u bilo kojoj drugoj varijanti - nikad nisam preterano cenio doticnog, al' sam skapirao zasto je zaradio status legende ovde - s 4 banke izgleda pametnije na terenu od kompletnog tima, strasno je da je on za jednu tekmu pokazao vise ideja i sto pokusaja, sto na kraju i dobrih pasova, koje kompletan vezni red nije imao od pocetka sezone ukupno za ovih 20ak utakmica.

 

Napusti topik!

Link to comment

Napusti topik!

:lolol:

da ne recikliramo stare teme - legende partizana (koje sam imao prilike da gledam uzivo) su 1 moca vukotic, fadilj vokri ili predrag mijatovic, sasa ilic nikada nije bio ta klasa. ovo su prva trojica koja mi u sekundi padnu napamet kao znacajno bolji igraci od ilica - da je mozda i najbolji sveukupno u poslednjih 20ak godina - jeste, al' to sto je, takav kakav je, dobio status legende meni pre potvrdjuje opste srozavanje svih kriterijuma (ovde) nego neki ekstra kvalitet doticnog.

Link to comment

Napusti topik!

 

+1000 Fadilj Vokri pre Saleta... idi begaj.   

 

Inace u humskoj nista novo, ocajni smo i dalje, nikakvog napretka nema, sale kao mladic, teca odmorio igrace za neugodno gostovanje u gornjoj varosi.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...