Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

U Evropi im tako ide jos od osvajanja Kupa sajamskih gradova...
Da. I u SFRJ im je tako išlo osim onih nekoliko puta, i sreća je da sad mogu da haraju respektabilnom ligom.Klasična balkanska ekipa, koju mediji napumpavaju do krajnjih granica čim 1 u nekoliko godina dobiju neku ozbiljniju ekipu (i to kada uopšte igraju Evropu, u međuvremenu sevaju hvalospevi na osnovu dominacije u HNL). Pa onda i poneko odavde poveruje u to.
Link to comment
Da. I u SFRJ im je tako išlo osim onih nekoliko puta, i sreća je da sad mogu da haraju respektabilnom ligom.Klasična balkanska ekipa, koju mediji napumpavaju do krajnjih granica čim 1 u nekoliko godina dobiju neku ozbiljniju ekipu (i to kada uopšte igraju Evropu, u međuvremenu sevaju hvalospevi na osnovu dominacije u HNL). Pa onda i poneko odavde poveruje u to.
Da se Jugoslavija nije raspala Dinamo bi broj osvojenih titula povecao sa cetiri na pet :lol: Usput bi se ogrebali za tri do cetiri Kupa Marshala.
Link to comment
Dinamo ima Modrića koji pravi razliku, a mi takvog igrača nemamo. Osim toga, svakome se može desiti da 98% tekmi odigra kriminalno (? by Larsson :Hail: ).
Ali mi zato imamo Andjelkovica, a Dinamo takvog igraca nema.
Link to comment
Dinamo ima Modrića koji pravi razliku, a mi takvog igrača nemamo. Osim toga, svakome se može desiti da 98% tekmi odigra kriminalno (? by Larsson :Hail: ).
Nažalost, još samo do januara. :(
Link to comment
Dinamo ima Modrića koji pravi razliku, a mi takvog igrača nemamo. Osim toga, svakome se može desiti da 98% tekmi odigra kriminalno (? by Larsson :Hail: ).
ma on je kombinacija Pixija, Deje Savicevica, Prosineckog i Bobana :lol: Kakav Modric, shta je s vama??? :ajde:
Link to comment

Samo da iskoristim prigodu da se IKOMu najebem mile majke i poželim skoru propast!!! Stoki nije dovoljno što gasi obn nedeljom u 3 nego su to večeras uradili i sa HRT tako da sam ostao uskraćen za majstorije jednog Luke Modrića!

Link to comment
Samo da iskoristim prigodu da se IKOMu najebem mile majke i poželim skoru propast!!! Stoki nije dovoljno što gasi obn nedeljom u 3 nego su to večeras uradili i sa HRT tako da sam ostao uskraćen za majstorije jednog Luke Modrića!
Takodjer. Mogu 2 utakmice Govno kupa istovremeno kod nas (RTS2 i Avala), ali zato rejting/prava-prece-kupovine ometa 1 hrvatski Messi angry.png Edited by Takeshi
Link to comment
Samo da iskoristim prigodu da se IKOMu najebem mile majke i poželim skoru propast!!! Stoki nije dovoljno što gasi obn nedeljom u 3 nego su to večeras uradili i sa HRT tako da sam ostao uskraćen za majstorije jednog Luke Modrića!
Jes HRT plati prenos UEFA za svoje gledaoce, a onda im to IKOM uzme za dzabe... tv prava, druze... tv prava...
Link to comment
Jes HRT plati prenos UEFA za svoje gledaoce, a onda im to IKOM uzme za dzabe... tv prava, druze... tv prava...
Pa uzimaju sve filmove i serije za dz, bez skremblovanja (a trebalo bi) ... Ajde iste utakmice, ali razlicite, bezveze. A tek je besmisleno kad se prenose razna evropska/svetska prvenstva pa ukinu prenose hrvatske reprezentacije, koji su u potpuno drugom terminu od nase. Ne moze covek ni posteno da izda sopstvenu otadzbinu angry.png
Link to comment
Jes HRT plati prenos UEFA za svoje gledaoce, a onda im to IKOM uzme za dzabe... tv prava, druze... tv prava...
Što kaže Takeshi i za filmove i serije se plaćaju prava. I recimo za Milionera se plaćaju prava...pa ih ne gase. Nema to veze sa HRT, nisu oni intervenisali već bagra sa Avale da bi smo morali da gledamo njihov lopovski kanal. Do juče prenosili samo Partizana i sve što ima veze sa Partizanom a od prošlog utorka su promenili boje. :puke: Pitam se zašto... Edited by ducca
Link to comment
ma on je kombinacija Pixija, Deje Savicevica, Prosineckog i Bobana :lol: Kakav Modric, shta je s vama??? :ajde:
Da si pratio šta sam ranije govorio, ironija bi bila jasna.Da si probao da jasnije pročitaš šta sam napisao, umesto što si posmatrao na tekst kao izdajničku promociju ustaških igrača, ironija bi bila očigledna.Da se razumeš u fudbal, ne bi tako olako koristio smajlije kada pričaš o 1 Dinamovim igračima. Vidjet ćeš ti sledećeg ljeta, kada budu prihodovali 732 milijuna i 420 tisuća eura od prodaje svojih nogometaša, te ustanovili dominaciju nad Slaven Belupom, a u Evropi bum ispali iz kvalifikacija za Ligu Prvaka, što če demonstrirat 1 ozbiljnost i ilustrovati dominaciju diljem fudbalskih terena bivše Jugoslavije, ne?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...