Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej 0/2, NBA 2/5. KHL razocarao skroz. St. Petersburg je kasno poveo, cudo je da su pala i 4 gola; za Barys-Salavat, nema logicnog objasnjenja. NBA onako. Dve najverovatnije stvari prodjose; fiks ne mozes pogositi, nema sanse; toliko hvaljeni Boston, ne moze da pobedi kod kuce; prvi par je bio blizu overa; Golden State-Cleveland no comment (neko rece da Clevaland ne igra odbranu, od kada ih ja igram sve minus do minusa). Nisam ocekivao ovako metiljave rezultate. KHL je tezak za proceniti, a poceo je i St. Petersburg da trokira. NBA dolazi lose od starta sezone, mozda je vreme da igram samo sitne tikete sa njim (eventualno moji omiljeni Rocketsi).

Danas ista uplata kao i juce, mada odigrah dosta "eksperimenata".

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Mouscron 3+

 

Liverpool-Swansea 3+

 

Tottenham-Southampton 1

 

Chelsea-Brighton 1

Man Utd-Burnley 1

 

Kvote, 1.38, 1.43, 1.40, 1.50.

Club Brugge i Liverpool na golove, te par ociglednih favorita u fiksu.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Celtic 2, Gillingham 2+, Dag&Red 2+, West Ham 2+, Leicester X2, Bristol City w1, Middlesbrough w1, Sheffield Utd 2+, Peterborough 3+, Blackburn w1, MK Dons 2+, Cheltenham 2+, Crewe 2+. Kvota 27.10.

 

 

Hokej

 

Innsbruck-Salzburg 5+

 

Straubing-Kolner 5+

 

Eisbaren-Bremerhaven 5+

 

Nitra-Zilina 5+

 

Rogle-Linkoping 5+

 

Brynas-Farjestad 5+

 

Kvote, 1.27, 1.47, 1.50, 1.47, 1.60, 1.55.

Obratih danas paznju, na ostale lige iz Evrope, odigrano je svuda vise od pola sezone, dovoljno za stabilan trend. Austria je uvek bila liga za igru na over, te nadjoh par koji deluje dosta izgledno. Slicno vazi i za Nemce, dok su Slovaci manje pouzdani , no ovde je trend dobar(Nitra i Zilina imaju dug trend pluseva, u medjusobnim susretima). Svedjani su uvek bili na drugoj strani, no videh da par ekipa ima 5+ prolaznost oko 70%, sto sigurno vredi probati, posebno sa ovom kvotom.

5+ trend, Innsbruck 8/10, Salzburg 9/10, Straubing 8/10, Kolner 7/10, Eisbaren 5/10, Bremerhaven 8/10, Nitra 7/10, Zilina 6/10, Rogle 8/10, Linkoping 6/10, Brynas 6/10, Farjestad 9/10.

Dva celna meca su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, KAC 5+, Ilves 5+, Saipa 5+, Zvolen 5+, PLzen 5+, Mora 5+. Kvota 13.44.

 

NBA tiket, San Antonio H1(-8.5), Denver >199.5, LA Clippers w1. Kvota 3.75.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cim ja odigrah Nemce, golmani brane kao ludi; Straubing nije iskoristio dve 5 na 3 situacije.:ziga:

Skroz divlja utakmica, greske u defanzivnoj trecini, ciste kontre; bar je zabavno za gledanje, jos sa domacim komentatorima.

Southampton se naravno raspao bas danas; verovatno jedini tim, uz WBA, gde ne bih igrao golove na Tottenham. Bar je fiks dosao lagano.

Link to comment

Odigrao sam tiket Everton 2, Derby 2, Preston 2 i Ipswich 1. Sve cetiri utakmice su pred kraj 0:0 i to su, da ukljlucim mod A. Stojanovica i slicnih, jedine cetiri utakmice u prvoj i drugoj engleskoj ligi na kojima je 0:0 ili, preciznije :sleep:, na kojima nije pao nijedan gol. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 3/4, hokej 6/6, Club Brugge je dosao 5+ i 6+, LIverpool 5+, a prosao je i kombo tiket. Club Brugge se prenuo u nastavku meca, a slicno se moze reci i za Liverpool. Tottenham lagano, dok je Man Utd doneo jedini pad; srecom te ih ne igram nikada jace. Hokej je pozitivno iznenadio. Svi singlovi prodjose; uz dosta srece kod Nemaca; Svedjani raspucani. Par promasaja stavih na prateci tiket, idealno. Nakon ocajnog ponedeljka, nije moglo mnogo bolje od ovoga.

Danas za nijansu slabiji ulozi; sutra ponovo ima gomila hokeja, trebace dosta vremena za analizu.

 

 

Fudbal

 

Newcastle-Man City 3+

 

Kvota 1.45.

Jedini mec koji mi deluje zanimljivo danas, zbog trenda igara gostiju pre svega.

Jaca grupa.

 

 

Hokej

 

Yekaterinburg-SKA St. Petersburg w2

 

NY Islanders-Buffalo 5+

 

Pittsburgh-Columbus w1

 

Frederikshavn-Herning 5+

 

Rungstjed-Esbjerg 5+

 

Kvote, 1.28, 1.38, 1.57, 1.40, 1.43.

St. Petersburg dominira , imaju samo dva poraza u regularnih 60 minuta, na 44 meca. Islandersi su medju top over timovima, a slican trend imaju i timovi iz Danske. Pittsburgh je trenutno 3 poena ispod crte, te je vreme za neku prepoznatljivu seriju pobeda.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Boston 1X, Montreal X2, New Jersey 1X, Washington 5+, Dallas 5+, St. Louis 1X, Winnipeg 5+. Kvota 10.64.

 

NBA tiket, Minnesota >209.5, New Orleans P>106.5, Cleveland w2. Kvota 3.43.

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 1/4 (uz jednu kvotu 1). City je promasio dosta toga, mada mi nisu jasni ni ovi timovi, koji cekaju kod kuce zavrsnih 10 minuta meca da bi napali. Hokej je mogao mnooogo bolje. St. Petersburg je neocekivano porazen. Kod Danaca je jedan par prosao. NHL kilavo. Pittsburgh se jedva iscupao za OT, a isto su uradili i Islandersi, gde sam ocekivao 5-1, 7-1 ili neki slicni rezultat. Cudan period; los, odlican, ocajan dan; videcemo sta sledi.

Srecom te se nisam zaleteo juce, a isti slucaj je i danas, tim pre sto odigrah nesto sire.

 

 

Fudbal

 

Crystal Palace-Arsenal 3+

 

Kvota 1.62.

Ispratih i ovaj par na golove, no i to vise zbog domacina, koji je sasvim solidan, u poslednje vreme.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

KAC-Villach w1

Skelleftea-Rogle w1

 

Stavanger-Kongsvinger 5+

Nitra-Detva 5+

 

Lorenskog-Manglerud 5+

 

Storhamar-Lillehammer 5+

 

Washington-Boston w1

 

Arizona-Toronto 5+

 

KooKoo-TPS w2

Wolfsburg-Straubing w1

 

Medvescak-Graz 5+

 

Sparta Prague-Liberec 5+

 

Kvote, 1.48, 1.62, 1.40, 1.43, 1.57, 1.40, 1.77, 1.35, 1.65.

Par velikih favorita u fiksu, pri cemu tu ne spada mec u Washingtonu, gde imamo egal duel, ali ga probah zbog tradicije. Tu je naravno i solidan broj overa; Norvezani retko zakazu; Nitra igra protiv otpisane Detve; Toronto bi trebao da se prene u ofanzivi, imaju dovoljno kvaliteta sigurno; 

Prve cetiri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Salzburg w1, Karpat 1X, Kolner 5+, Eisbaren 5+, Munchen w2, Zvolen w1, Plzen 5+, Farjestad 5+. Kvota 14.24.

 

 

NBA

 

Boston-Houston >209.5

 

Kvota 1.60.

Boston bas i nije medju plus ekipama, no probah ovo zbog Rocketsa.

Slabija grupa.

 

 

 

 

Link to comment

Jbo me fiks na hokeju. Ustedeo bih sebi zivciranje da sam odigrao samo golove, 5+ i cao. Skelleftea se volsebno vratila nakon 0-3, u zavrsnom periodu i otisla u OT, pa je prosao i kombo tiket; u Norvezane nisam sumnjao. Bonus je sto su Nemci i Svedjani ponovo otisli skoro kompletno u plus (po jedan under), a ne odigrah nista od njih na golove (Wolfsburg je izgubio od poslednjeg kod kuce; tu sam sam sebi izbio tiket, odigravsi fiks).

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 5/8 (uz jednu kvotu jedan), NBA 0/1, Arsenal prolazi 5+, a dosao je i kombo tiket. Palace i Arsenal odigrase dobar mec; puno sansi, odnosno golova. Hokej sasvim pristojno (tesko je ponoviti onih 6/6, od pre par dana). Norvezani rutinski, kao i Slovaci. Fiks standardno nepredvidljiv. Skelleftea se vratila iz naizgled bezizlazne situacije (KAC prosao); Wolfsburg pade (steta za TPS i finu kvotu); Washington povracaj. Kanonada na Arizona-Toronto. Kada je rec o NBA delu, nista lepse nego kada se probudis i vidis 99-98 rezultat (znas da bi pao, ma sta odigrao). Uzeh nesto na kraju, mada su bila dva glupa pada (Wolfsburg, Medvescak).

Danas duplo jaci ulozi, u odnosu na jucerasnje, za zagrevanje pred vikend (mada i parovi deluju prilicno verovatno).

 

 

Fudbal

 

Crotone-Napoli 3+

 

Kvota 1.67.

Nakon neefikasne serije meceva, Napoli ponovo izgleda dobro u ofanzivi (napadacki triling je kompletan).

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Herning-Hvidovre 5+

 

Belarus U20-Russia U20 5+

Canada U20-USA U20 5+

 

Tampa-Philadelphia 5+

 

Winnipeg-NY Islanders 5+

 

Carolina-Pittsburgh 5+

 

Colorado-Toronto 5+

 

Dinamo Minsk-SKA St. Petersburg 5+

 

Kvote, 1.34, 1.46, 1.39, 1.35, 1.40, 1.41, 1.68.

5+ trend, Herning 8/10, Hvidovre 8/10 (Hvidovre je najslabiji tim u ligi; pratio sam ih relativno cesto do sada). Sto se reprezentacija tice, Russia je veliki favorit, dok se derbi igra na otvorenom (Buffalo, najavljeno 40000 navijaca). Ostali overi, Tampa 7/10, Philadelphia 7/10, Winnipeg 7/10, NY Islanders 7/10, Carolina 6/10, Pittsburgh 6/10 (kod Penguinsa fale Murray, Letang, Rust, Ruhwedel, znaci uz Schultza, 3 defanzivca, sto je uz mladog golmana, dovoljno za probati golove), Colorado 6/10, Toronto 6/10. St. Petersburg pratim i dalje; sada su kvote na njih malo skocile (bar kada gostuju).

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, New Jersey 3P2+, Carolina P2+, NY Rangers 3P2+, Tampa 2P2+, Minnesota 2P2+, Winnipeg P2+, Dallas 3P2+, Toronto P2+, Edmonton 3P2+. Kvota 79.71.

 

NBA tiket, Toronto H1(-8.5), Oklahoma >204.5, Phoenix >205.5, Golden State >H1(-8.5). Kvota 6.97.

 

Link to comment

Hal - Fulam  oba tima 2+

Bolonja - Udineze  oba tima 2+

 

Sampdorija - Spal  1

Bolonja - Udineze  GG

 

Torino - Đenova  1

Fiorentina - Milan  1

 

Wotford - Svonsi  GG3+

Liverpul - Lester  GG3+

 

Atalnta - Kaljari  1&pdg2

Liverpul - Lester  1&pdg2

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 6/7, prosli su kombo, odnosno prateci hokej + fudbal tiket (uz neverovatnih 6 meceva sa kvotom 1-vineri). Napoli samo 1-0, iz 23 pokusaja, traljavo. Hokej skoro savrseno. Dosta srece na Dancima, gde je bilo 3-0, do 55. minuta. St. Petersburg je ponovo porazen, no docekao sam ih overom. U20 reprezentacije dodjose lagano. NHL je krenuo slabo, no prvo prodje Tampa, a kasnije i Winnipeg, gde me je Hellebuyck zabrinuo svojim odbranama (42). Pittsburgh je zatajio u napadu, protiv prosecne Caroline, zabrinjavajuce (pao bih i u fiksu); lagan plus u Denveru. Ponovo je hokej izneo dan, drugi vezani kombo tiket je prosao.

Danas oborih uloge za trecinu; ima dosta meceva, no statistika mi govori da se ne zalecem (tim pre sto sam spojio dva kombo tiketa, a tri u nizu dolaze izuzetno retko).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Leicester 3+

 

Inter-Lazio 3+

 

Roma-Sassuolo w1

Atalanta-Cagliari w1

Verona-Juventus 2

 

Celtic-Rangers 3+

 

Chelsea-Stoke 1

Man Utd-Southampton 1

 

Kvote, 1.41, 1.68, 1.45, 1.57, 1.59.

Liverpool standardno. Inter trokira, no Lazio i daje i prima dosta golova. Fiks ne volim, no danas nisam mogao forsirati golove toliko; Roma i Atalanta opreznije, dok je Juve nasao formu. Old Firm nesto slabije, kao i dabl iz Engleske.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Fulham 2+, Brentford 2+, Sheffield Utd w1, Peterborough 3+, Gillingham 3+, Plymouth 2+, Blackburn w1, Portsmouth w1, Lincoln City w1, Luton X2, Cheltenham 2+, Tranmere w1, Inverness w2, Forfar 3+, Peterhead 2+, Berwick 2+. Kvota 48.39.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Bremerhaven 5+

 

Ingolstadt-Augsburg 5+

 

Krefeld-Iserloh 5+

 

Kolner-Wolfsburg 5+

 

Saipa-Ilves 5+

 

Washington-New Jersey w1

 

Sweden-Switzerland 5+

Denmark-Canada 6+

 

Kvote, 1.43, 1.43, 1.43, 1.50, 1.68, 1.49, 1.49.

5+ trend, Mannheim 9/10, Bremerhaven 8/10, Ingolstadt 6/10, Augsburg 9/10, Krefeld 7/10, Iserloh 8/10, Kolner 9/10, Wolfsburg 6/10, Saipa 6/10, Ilves 6/10. Fiks ucinak, Washington 6-4 (3, 2), New Jersey 6-4 (5, 2). Nemci su standardno efikasni; Ilves je najbolji over tim kod Finaca, u tekucoj sezoni; Capitalsi dominantni kod kuce; reprezentacije odigrah opreznije, jer Svedjani bas i nisu sinonim za efikasnost.

Samo prvi par je u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, Kongsvinger 5+, Rogle 5+, Manglerud 5+, Herning 5+, Linkoping 5+, Graz 5+. Kvota 8.97.

 

NBA tiket, San Antonio w2, New Orleans H1(-2.5), Denver >209.5. Kvota 4.01.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Bah, fudbal tesko da moze gore od ovoga.  Na stranu golovi (mada se Inter i Lazio obrukase), no kako je Atalanta izgubila kod kuce, nakon onoliko sansi, to mi vec nije jasno (mrzim kada viner padne, na hokeju i ne toliko, no na fudbalu iritira).

Srecom te hokej dolazi dobro.

Link to comment

Fudbal 1/5, hokej 6/7. Znam da je fudbal glavni izvor zarade kladionica (bar ovih van USA), no ovo su preterano losi rezultati. Oba derbija 0-0, pri cemu se ne moze reci da nije bilo sansi (to narocito vazi za Old Firm), ali je realizacija kriminalna. U Liverpool nisam sumnjao. Man Utd se obrukao, jos jednom neresenom tekmom, a sta tek reci za Atalantu i neverovatan poraz kod kuce (25-4 u sutevima). Pomalo sam se plasio hokeja, no ponovo je dosao idealno. Iz Nemacke prodjose sva 4 odigrana meca; Capitalsi rutinski dobise; U20 dabl bez problema; jedino je par Saipa-Ilves pao, no Finci nikada nisu sigurna stvar. Toplo-hladno nedelja, veliki plus, veliki minus i tako iz dana u dan.

Isti ulozi kao juce, videcemo kakav ce biti zavrsni dan u godini.

 

 

Fudbal

 

Crystal Palace-Man City 3+

 

Kvota 1.46.

Jedini zanimljiv par za golove danas, mada ipak u grupi relativno sigurnih.

Slabija grupa.

 

 

NHL

 

Las Vegas-Toronto 5+

 

Detroit-Pittsburgh 5+

 

Colorado-NY Islanders 5+

 

Edmonton-Winnipeg 5+

 

Columbus-Tampa 5+

 

Dallas-San Jose 5+

 

Kvote, 1.33, 1.40, 1.34, 1.33, 1.43, 1.43.

5+ trend, Las Vegas 6/10, Toronto 7/10, Detroit 4/10, Pittsburgh 5/10, Colorado 6/10, NY Islanders 7/10, Edmonton 8/10, Winnipeg 7/10, Columbus 6/10, Tampa 7/10, Dallas 7/10, San Jose 8/10. Uglavnom jasne stvari. Pittsburgh moze samo bolje i vreme je da se napad probudi, a ovo je tradicionalno efikasan matchup.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Miks tiket, Anaheim w1, USA U20 5+, Slovakia U20 5+, Switzerland U20 5+, Arsenal w2. Kvota 3.80.

 

NBA tiket, Indiana >207.5, Houston >221.5, Phoenix >215.5. Kvota 4.10.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...