Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Uostalom, pitaj Николу Цоловића, jednog od prvih srpskih turista u Solunu....  :fantom:

 

Meh, moji su bili u Solunu 1905 da se kupaju i nabave neku robu. Stavljao sam i grupnu fotku na forum sa sve Belom kulom iza   :fantom:

Link to comment

daj opet fotku, ja bas gotivim tu dokumentaristiku.

 

E kad odem do svojih ponovo pa izbunarim iz dedine kolekcije, ufotkam ili skeniram pa ću onda. Jer je ona ostala negde na hardu kompa koji sad ne mogu da upalim. Ali hoću 100%

Link to comment

Ja na kraju odabrah Sani za veće pare, ne u hotelu nego u vili za izdavanje koja je u čuvenoj šumi pored hotela. Hladovina je gotovo stoprocentna a to je veoma bitan faktor kada su u igri sitna deca. Gajba vrhunska, ima jedno 500 kvm dvorišta pod borovinom, roštiljaće se do besvesti. Do mora je barem 500 metara (a do plaže kilometar) ali radiće auto tako da to nije problem. Uz to mi deluje da se sa Sanija lako mogu dohvatiti sva zanimljiva mesta na Kasandri ako si motorizovan. Vlasnik obećao brdo informacija o plažama, tavernama i lokalnim dešavanjima, to bi trebalo da je to za prvi put.

Link to comment

dasia ili ipsos na krfu? 

 

manje-vise svejedno.

 

ipsos je bolji za mladju ekipu. u dasiji na glavnoj plazi se sredjuje hotel chandris ove godine pa nece biti bas prijatno 

Link to comment
  • 2 weeks later...

E kad odem do svojih ponovo pa izbunarim iz dedine kolekcije, ufotkam ili skeniram pa ću onda. Jer je ona ostala negde na hardu kompa koji sad ne mogu da upalim. Ali hoću 100%

 

:thumbsup:

Link to comment

dasia ili ipsos na krfu? 

Ni jedno ni drugo. Samo sam prolazio, ali meni izgledaju kao mesta u kojima kad legneš noge su u plićaku a glava na putu. Poznanik bio u Barbatiju, kaže odlično. Meni se svidelo u Kasiopiju, tri različite plaže sve peške.

Link to comment

Ni jedno ni drugo. Samo sam prolazio, ali meni izgledaju kao mesta u kojima kad legneš noge su u plićaku a glava na putu. Poznanik bio u Barbatiju, kaže odlično. Meni se svidelo u Kasiopiju, tri različite plaže sve peške.

 

Super je Dassia, nije glava na putu.

Link to comment

ok je dassia za porodice, da se prespava i odatle krece u avanturu. ne znam kako ce ovoga leta biti na centralno delu plaze u dasiji. tamo renoviraju veliki hotel "chandris".

kasiopi je isto cool, samo je podaleko od interesantnijih mesta na krfu. 

Link to comment

ok je dassia za porodice, da se prespava i odatle krece u avanturu. ne znam kako ce ovoga leta biti na centralno delu plaze u dasiji. tamo renoviraju veliki hotel "chandris".

kasiopi je isto cool, samo je podaleko od interesantnijih mesta na krfu. 

 

Da, baš sam primetila da su pretežno u pitanju ljudi sa decom, valjda što je dug plićak.

Blizu je gradu Krfu, meni je bilo skroz Ok tamo.

Link to comment

dobra je ona široka plaža u dasiji, ona sa prirodnim hladom, poslednja, valjda. u ipsosu zaista glava na putu, dok u barbatima nema tog plićaka do beskraja, što je ok.

Edited by ordi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...