Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ovaj Kev je najbolji lik u celoj seriji.

 

Kev je kralj. Svaka mu je smešna.

 

Završio sam šestu, standardno je dobra. Likovi su fenomenalni i dalje i lako je konektovati se sa njima, ali neke stvari su mi zaista nejasne, da i dalje uspeju da veruju Frenku posle svih malo je reći sranja koja im je priredio... Najveći problem serije je Debi, em loše glumi, em je totalno jebeno iracionalna, em joj je lik pogubljen negde već sezonama bez bilo kakvog oblika. 

 

I dalje jedna od najjačih porodica ikad na tv-u, mada to bi trebalo da se već podrazumeva. 

Link to comment
  • 1 month later...

Obradovanje. Fin ritam prve, dobra muzikica. Svi sveze oporavljeni, dobro skoro svi. Frank standardan, lizard comeback (izvinite ako je neko mislio da se ne vraca, nerealno je bilo nadati se..)

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Mejsi je tako jebeno dobar glumac.

 

Ja sam na pola sedme. 

 

Mejsi je genijalan, ali boy, mene serija počinje da smara. Od Debi su napravili kompletnog Debila, svaki sekund sa njom na ekranu mi izaziva ospice od nelagode a poprilično je ima u prvoj polovini u raznim situacijama i kretenskim idejama. Sama priča oko tog homeless day care centra je takođe stupidna, ne znam, mislim da su prežvakali i da im je zaista ponestalo ideja. 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam na pola sedme. 

 

Mejsi je genijalan, ali boy, mene serija počinje da smara. Od Debi su napravili kompletnog Debila, svaki sekund sa njom na ekranu mi izaziva ospice od nelagode a poprilično je ima u prvoj polovini u raznim situacijama i kretenskim idejama. Sama priča oko tog homeless day care centra je takođe stupidna, ne znam, mislim da su prežvakali i da im je zaista ponestalo ideja. 

 

 

Mislim da tu aludiraju na licemernost progresivnih amerikanaca.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kada gledaš sve odjednom nemaš realna osećaj kolko je nešto dobro ili loše.Generalno ono što ti se svidi dođe do izražaja , ostatak preskočiš ili prespavaš, ne obratiš pažnju na detalje,često je potrbno da se 

materijal slegne. E sada kod misterija/trilera  (Houseofcards,Bridge), sa puno likova,zapleta lakše je overiti sve za par dana,pogotovo ako imate malo slabije pamćenje iil od količine filmova i serija ne znate gde 

se nalazite.

Ovo može jedna po jedna nema tu neke napetosti 

 

Nova epizoda , ništa posebno , to je očekivano ,treba stvar malo da se zagreje. Ali ako je ovo poslednja sezona možda ne bude ništa posebno 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...