Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Sa vrata sam se prešaltao na pločice, pošto mi komša građevinar velio da obavezno prvo to, pa onda vrata. Baš mi bio keramičar juče, izmerili smo kvadraturu za potrebne radove, tj hodnik, kuhinja i zida dva u kuhinji, a kontam da ću od nedelje u neki ornament, kaže mi drugar da imaju izloženo gomiletinu modela, pa ću proberem nešta lepo.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ne bih rekla da će to nešto značajno da ti zamrači prostor (za taj efekat osvetljaja su bitniji zidovi - oni reflektuju) ali za održavanje je crno na podu smrt.pogotovo ako je monokolor i još sjajno, e tad si ga nadrljao.no dobro, možda ti ne održavaš, pa baš te briga :fantom:ako ti je stan u tom nekom tehno fazonu (a pretpostavlja da jeste, čim želiš crno na pod), razmisli o nekoj sivoj

Link to comment

tamno sive i bolje matirane nego sjajne. ziveo sam jednom u prostoru sa takvim plocicama i super "krije", a ne gubi se puno u kontrastu ako zelis da ga postignes u smislu pod-zidovi.

Link to comment

Nije mi stan u tehno fazonu mada nisam siguran ni šta to zapravo znači :), ali nešto malo modernije, recimo, obožavam crno, i u nameštaju i kao dobru podlogu za sve ostalo, pošto mi ide nekako uz sve. U suštini volim vesele boje, i jedine boje koje su u kombinaciji za ostalo su žuta crvena plava u raznim nijansama i eventualno svetlo zelena u samo toj svetloj nijansi. :DKuhinja je sada neka krem varijanta, ali tu će frontovi da se menjaju.Evo pločica, nije nešto ni mat, a ni sjajno, meni su cool.20121127_160201.jpg

Link to comment

pa kul su, što jes' jes'više su mat rekla bih i bitno je da nisu monokolor, mada će ti se i na ovima videti svaka trunkaa to za tehno dizajn, ma to je moja izmišljotina nije to neka definicija :ss1: ... npr nešto ovakoultramodern-and-inspiring-living-room-furniture-design-ideas.jpg

Link to comment

@Manch, drndao me post dok sam kačio attach, pa sam posle okačio full verziju, ovaj postao višak.@helloween, vrlo moguće, već sutra@duda - Like. :)Tačnije, moja sadašnaj soba nije mnogo daleko od toga, a neka fotelja poput te je predmet mojih vlažnih snova. Jedini problem je da sve što je iole kvalitet nema ispod 25.000, no firts things first.A vi'te ove lepojke za na zid. :wub: Skoro 3000 kvadrat. :huh::mad:20121127_155236.jpgU konkurenciji za zid i nešto ovako:20121127_155243.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...