Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probaj da kombinujes, da izbacujes po jednu... Meni je tako prosli put neka proteinska cokoladica od 0.6e vukla 4-5 evra na postarini, nemam pojma kako i zasto, ali sam sistemom eliminacije provalio pa je izbacio i isto izaslo 13.99...

Link to comment

Posto je funta spala a oni jos uvek racunaju 1,2 eura/funta, promenite valutu na funte pa ce biti jeftinije nekoliko eura ili mozete potrositi za toliko preko 50 bez carine. Pratite kurs funte i ostavite jedno 0,5 manje u slucaju kolebanja kursa. Meni je ta razlika legla idealno kad sam narucivao nesto pre mesec dana.

Link to comment

Pojasni malo ovo sa funtama, tupav sam :D Ja sam dao drugu da uplati sebi na racun na tu internet karticu nekih 7700din, sto je oko 64e koliko mi je i porudzbina sa postarinom (49.xx + 13.99), ali nemam pojma kako da baratam sa funtama i da ispadne jeftinije. Evo stavio sam u funte i umesto 49.47e pise 41.22 funte, sta sad da radim?

 

 

e Gli ziv bio :Hail: ..izbacila sam ranac i bilo je 13,99 a ubacila jedan drugi ranac i dalje je 13,99 suuper

 

Castis ranac ako se ikad vidimo :D

 

 

@darling

 

Mislim da je 49.99e limit, tako sam razumeo ovde.

Link to comment

Po guglu je trenutan kurs 1 British pound = 1.1305 euros osnosno oko 6% nizi nego na SD-u gde je 1.20. Pre nekoliko nedelja kad sam ja narucio paket bilo je 1.08 sto je bilo 10%.

 

Znaci racun od 50 + 14 =  64 eura ce da te kosta oko 450 dinara manje ako placas u funtama. S druge strane, zgodno je ako ti korpa za malo prelazi 50€ opet mozes da narucis bez carine. Carina konvertuje funte u dinare i iznos ne bi trebalo da predje 50€ u dinarima po kursu NB na taj dan. Ako bi danas narucivao, 50 eura za stvari bi bilo tacno 50 euros = 44.2320 British pounds ali ostavi luft od, recimo, pola funte za slucaj da malo skokne. Kome se usteda ne cini velikom to je 450 dinara za 2 klika misem.

 

Inace, bilo je jos boljih egzibicija ranije. Pre par godina je australijski dolar nesto mnogo skocio za kratko vreme a oni nisu menjali kurs tako da je bilo nekih 10-12% razlike.

 

Ovo vazi ako se placa karticom koja skida dinare sa racuna. Ako skida eure onda konverzija u funte kosta, mozda i vise nego sto je usteda.

Link to comment

Kakvi su ovo popusti na sportsdirectu ovih dana, madre mia... :o Hoodies od 6-7 evra, majice, trenerke, sve zivo bas jeftino... Jbt, wishlist mi vec ima jedno 300 evra a planirao sam lepo da kupim nove zimske gume i akumulator... :cry:

Ništa ja nisam našao a da je na značajnom popustu sem šorceva za 3-4 evra. Napakovao u bag čarapa i gaća, armband za fontele. Sintetičke majice su povoljnije u Puminom outletu pa ću da se strpim.
Link to comment

Ja nasao svasta sto mi se ucinilo ultra mega jeftinim, porucio jednu korpu od 49+14 pa ce drug za sebe jer je njegova kartica pa onda opet ja jos jednu i tako redom... Pisacu bas kad stigne i kad vidim da li sam zabo dobar kvalitet i pre svega velicine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...