Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Jao šugavi Sportsdirect objavio rasprodaju adidasa, najkija i ostalih. Mnogo dobrih ima cena za onu odeću za vežbanje. Razmišljam se da poručim malo jer kad god odem u neku teretanu samo ja izgledam kao da sam došla da im omalterišem nešto i izbacim šut, a ostali svi u super odećicama.

Link to comment

tačnije 2/3 manje

:fantom:

 

imam skoro pa identične. adidas patike koje nosim su us 11 ili eu 45 1/3, a ove salomon su us 10.5 a eur 44 2/3

 

e

sam sad zagledao ove moje. samo su pertlanje i boja drugačiji. odlična obuća, ja sam prezadovoljan. posle par meseci sam hteo da kupim iste takve ali ih nije bilo više

:(

 

e1

@zet

apsolutno vredi

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jao šugavi Sportsdirect objavio rasprodaju adidasa, najkija i ostalih. Mnogo dobrih ima cena za onu odeću za vežbanje. Razmišljam se da poručim malo jer kad god odem u neku teretanu samo ja izgledam kao da sam došla da im omalterišem nešto i izbacim šut, a ostali svi u super odećicama.

 

+1

 

stigla roba upravo. od sutra sam 60 evra bolji vežbač. 

 

najbolja kupovina

 

63928690_l.jpg

Edited by nisam ja
Link to comment

e, gde kupujete pamučne majice? malo je glupo pitanje al jbg. 

ja imam neke iz amerike od pre deset godina i te su i dalje žestoko u upotrebi. znači obična pamučna jednobojna majica sa džepom na sisi. mislim da sam oko pet dolara plaćao. Ovde šta god da kupiš ne traje više od 10 pranja. iskezeči se, ispere boja itd. 

misim narucio sam neke lee cooper sa sda al to nije pamuk skroz nego samo 60% i to meni ne radi posao. usmrdim se za čas. Mislim možda malo preterujem sa nadom macurom ovih dana al opet, nisam baš sklon smrdenju. da ne govorim da se sve skupe i da ni jednu ne mogu da upašem u ovim ladnim danima da sačuvam krsta™ :deda:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...