Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nije, na onom forumu pisali i o proteinima i ostalim legalnim dopingzima, vid'o ja licno. Mislim da su tamo vise fit od nas tj. od vas jer od mene tesko, vaistinu sam jako fit.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Sto kazu ovi pravi hemicari kod mene za testeron - sve do gram nedeljno je natural  :fantom:

 

Salio sam se za legalne dopinge, mislio sam samo na suplemente ali naravno da je to mrka kapa, a nisu ni na onom forumu vise fit od nas, mi smo ovde svi momcine.

Link to comment

kako poso kod tebe zli?

onaj pomenuti adut u vidu pingpong stola postao prokletstvo - muskarci kad zavrse trening naredjaju se tamo i igraju dublove, i onda isparavaju znoj, tj smrde li smrde, kad prolazis treba ti gas maska :)

 

odoh upravo na trening, nisam orna ko mejdej al mora se..

Link to comment

kako poso kod tebe zli?

onaj pomenuti adut u vidu pingpong stola postao prokletstvo - muskarci kad zavrse trening naredjaju se tamo i igraju dublove, i onda isparavaju znoj, tj smrde li smrde, kad prolazis treba ti gas maska :)

 

odoh upravo na trening, nisam orna ko mejdej al mora se..

 

Kod nas visoka cena za sad odradjuje posao i odbija ludake, mada se provukao jedan fensi ciga sto malo zaudara na jeftine lazne parfeme i neka braca Todorovic za koje sam cuo neki da su zesce narkomancine i klosari pa kao treba da obratim paznju da ne ukradu nesto. Neki dan likovi bili jedno 15 minuta i dok su silazili niz stepenice kaze jedan drugom "dobar je ovo trening bio, 45 minuta bez stajanja"  :lolol: Ima i klinki sa dobrim guzicama, ima sve, ja zadovoljan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...