Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Samo da podsetim da to gore nije prva Galebova memberberries retrospektiva. Bilo je ono na temu Prodidžija, kako su gostovali u Hali sportova i premijerno svirali Breathe, mladi Galeb otkinuo, posle je nosio isključivo karirane košulje i martinkama lomio klupe po osnovnoj školi. U znak bunta protiv Miloševića, naravno. Keva mu je imala platu od jedne nemačke marke, od toga su živeli po mesec dana. Mekike nije pominjao.

 

Meni zapalo da prevedem na engleski za milijarde zainteresovanih čitalaca; ako se tad nisam obesio, nikad neću.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 5 months later...

https://video.vice.com/rs/video/pink-pressure/5afec9d3f1cdb33263732577?ref=vice

 

Odličan je ovaj dokumentarac o anoreksiji (i o umetnosti) na megaomraženom mi Vajsu.

Ona je savršeno svesna šta deli, tako da je sve u redu sa te strane. Inače mi je simpatičan način na koji priča, a naročito smisao za samosprdnju.

Link to comment

Zato je tekst o novom Dedpulu na srpskom Vajsu glup na neopisivo mnogo nivoa, od strukture, nebitnih detalja sa promocije do potpuno promašenog tretmana superherojskih filmova i neke kvazifilozofije

Link to comment

jeste vala, tekst je sramotan u smislu da bi bilo nedopustivo da se pojavi na ovakvom forumu, a ne u javnom glasilu.

ko je izvrsni filmski kriticar?

mozda dostigne onog cara sto im pise o boksu i mma, ako ovako nastavi.

Link to comment
39 minutes ago, ToniAdams said:

jeste vala, tekst je sramotan u smislu da bi bilo nedopustivo da se pojavi na ovakvom forumu, a ne u javnom glasilu.

ko je izvrsni filmski kriticar?

mozda dostigne onog cara sto im pise o boksu i mma, ako ovako nastavi.

Dramski pisac; stručni saradnik FDU, katedra za dramaturgiju; junior editor @viceserbia; kreativni urednik@ansambl_kolo.

 

Ne piše nam se dobro, jbg. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...