Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Slažem se sa tobom odprilike 0.1%.

 

Kvotovao bi momente koji su netačni, ali ima ih previše. Klasičan hate članak nekoga ko, suvišno je reći, gotivi Đovaka ko mi na forumu Vučića.

Link to comment

Pa ima razlike kada kažeš članak je suštinski tačan i neke činjenice su tačne. Da, neki navodi jesu tačni, ali imho, ovo je definicija pristrasnog pa čak i nekorektnog načina pisanja jednog profesionalnog novinara. Valjda je objektivnost neki od osnovnih odličja novinarstva, a ovom mržnja izbija iz svakog slova.

Link to comment

Slažem se sa tobom odprilike 0.1%.

 

Kvotovao bi momente koji su netačni, ali ima ih previše. Klasičan hate članak nekoga ko, suvišno je reći, gotivi Đovaka ko mi na forumu Vučića.

 

Pa kvotuj jedan - dva, čisto kao ilustraciju

Link to comment

Jeste da B92 ima nezvaničnu rubriku pod nazivom: "Ko se danas drznuo da nešto zucne protiv Nola" ali ja sam kompletno fasciniran činjenicom da njih nije mrzelo da prevode ovo smeće od teksta na srpski.

Link to comment

meh, osvrt navijača olderera na karijeru djokolda, on će za takve prijatelje tenisa, doduše takvi su ubedljiva većina, ostati upamćen kao klovn i folirant i jedini način da se to ne desi je da on postane jarac

- normalno je da ga avole jer je on godinama sprečavao njihovog idola da postane jarac...

Link to comment

Pa kvotuj jedan - dva, čisto kao ilustraciju

 

Evo pola rečenice:

 

 

 

Bio je, u različitim trenucima, impulsivni klovn, koji je imitirao druge igrače kako bi zasmejavao ljude. Takođe i iritantan, radije je glumio povredu nego se borio do poraza,

 

Impulsivni klovn? 

 

Iritantan?

 

Glumatanje povrede?

Sve i da prve dve kategorizacije mogu da se provuku kao subjektivan doživljaj, način na koji o njima govori je informerski način bavljena novinarstvom. Članak je iz jebenog New York Times-a.

 

Glumatanje povrede? Ne znam koji ozbiljan novinar bi dozvolio sebi da napiše nešto takvo.

 

 

Ne želim uopšte  da branim Novaka, svašta se dešava, čudno i ne, sa objašnjenjem i ne, ali ovako napisati članak po meni je ogromna neprofesionalnost, blago da se izrazim.

Link to comment

lose napisan clanak, ali ne vidim puno neistine... Novak jeste glumatao povrede, cak je i sam to priznao, tamo davno protiv Monfilsa na USO

 

who cares... i ja bih o Federeru napisao da je prepotentni seronja, i dok bi se 90% foruma slozilo samnom, Federerovi navijaci bi me razapeli

Link to comment

Imitirao druge igrače - true. E sad kvalifikacija za to glupiranje kao klovn je hejterski.

Glumatanje povreda je bilo. Jbg, može ovako da se napiše. Pogotovo što je dao dovoljno materijala. U svakom slučaju 12 GS titula su njegove i sve ostalo. Ne treba da ga interesuje šta ko piše, ali posle godinu dana lutanja treba zbog sebe da bude iskren sam sa sobom šta želi dalje.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...