Jump to content
IGNORED

moderacija tenisa, nazivanje igraca, itd...


Timmy

Recommended Posts

Ma na W bar znaju principe i sta je politicka korektnost. A od ovog polurazumevanja teme mi je muka.

 

Da, treba biti izuzetno pronicljiv pa dobaciti do toga da se razume tako genijalan stos i minuciozna igra reci sastavljena od zamene jednog slova. Sta bismo mi na forumu bez takvih doskocica dostojnih najvecih majstora satire i humora?

Link to comment

Meni smešno što se misli kada se napiše Pederer da je to kao neka namera vređanja ili pokušaj šale i sl što zaista nije, barem ne u mom slučaju kada ga oslovim tako (doduše, ne pamtim kada sam, al nije i da nisam), jednostavno mi je zanimljivije, nego Federer. A ne mogu da napišem npr Đederer ili recimo Džederer, priznajte da je sranje. Mada ovo drugo može još i da ispadne dobro u toku star wars pomame, kao teniski džedaj - Džederer. Onda recimo - Žederer, ili Čederer... Nema nikakvog smisla.  :fantom:

 

Meni je pak impozantnije da ovo ne može al može na drugom topiku posprdno pominjanje dece nekih drugih tenisera, kao i ostale smehotresne doskočice na račun istog, ako stavimo na stranu pojave u vezi dotičnog koje jesu za sprdnju i podsmeh. To su valjda dobre fore al Pederer nije pa se mora reagovati i zvanično zabraniti. :Hail:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Aj smislite mi nesto za onu kravu Azarenku, da smem tamo da je pljujem a da ne pise bas iritantna krava nego nesto prefinjenije. Nisam kreativan, jbg :(

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...