Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

cim ga nece adidas i najk, jasno je :fantom: 

doduse, oni ga nisu hteli ni kad je preglao sve redom. ko ce da nosi majicu u "belom sportu" koju reklamira dlakavi agresivni balkanac. 

Link to comment

odgledala sam ovih par intervjua sa agasijem i potsetila se zašto mi je bio omiljeni teniser nekada

zbilja je smiren i odmeren lik i zrači nekom pozitivnošću i baš lepo priča o novaku

nadam se da će ta saradnja biti korisna

 

usput videh da agasi nije trebalo da prisustvuje meču sa švarcmanom, odnosno da je imao neke druge obaveze,

to što je posle prvog seta ipak došao, govori dosta čini mi se

 

izgleda se tu napravila neka hemija

Link to comment

Ako ništa drugo, ne moramo da brinemo o kvalitetu kristala :s_d:

AA je bekrija svoje vrste kao i BB, me likey :s_w:

 

Sent from my SM-N910C

I meni je bio uvek ok lik...

...dok nije ozenio Stefi.

Link to comment

Super sto si okacio ovo. Htedoh i juce da pisem kad sam pogledao, al ne stigoh. Mene jako obradovao intervju. Agasi je veoma iskren covek i ja mu verujem kad prica. Pre par nedelja je mnogo uzdrzanije pricao. Te nije razmisljao da bude trener, te ovo je samo na 7 dana pa ce videti i sl. A onda totalna promena. Ladno jasno kaze: Ja sam tu koliko god mu budem potreban. Ovo mi nije posao i ja to ne radim za platu, hocu da pomognem Novaku jer mi se svidelo kako razmislja i upija... Ja se odusevio. Kupio ga Novak bas. Ocigledno jaka hemija sto duda kaze. Lepo, jako lepo :)

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...