Jump to content

Photo

Poslednji film koji ste gledali

• This topic is locked This topic is locked
13508 replies to this topic

#9736 steins

steins

direktor Centralne Spiritualne Administracije

• Members
  • 5,813 posts

Posted 27 August 2011 - 18:46:55

odlgedah X men First Classnako.....- odlična garderoba - vrhunska minijatura Jackmana....ko reklama za viski..... :Hail:

#9737 mei

mei

egomeisum

• Members
  • 4,172 posts

Posted 28 August 2011 - 06:52:39

udaramo po emotivnim japancima: waga haha no ki (chronicle of my mother), masato haradaPosted Imagepreporuka +++
Spoiler

#9738 Joshua

Joshua
  • Members
  • 5,502 posts

Posted 28 August 2011 - 15:45:18

Dobar je ovaj cinderella, doduše meni su Rokiji svi odreda splačine tako da razumijem da smo se tu mimoišli.

trijumfalno 'vatanje kokoši i "eat lightning-shit thunder" iz drugog dela je tebi splačina? duše nemaš... Posted Imagejuče, posle 100 godina, opet pogledala par tih rokija, nemam pojma otkud. neverovatno je kako mi ti treši filmovi uvek legnu. Posted Imagetakođe- staloneova neartikulisanost pomera granice realnosti: ništa, ali ništa se ne razume kad krene da mrndža.švarci je za njega prof. higins.

#9739 Ras

Ras
  • Members
  • 3,250 posts

Posted 28 August 2011 - 19:45:22

trijumfalno 'vatanje kokoši i "eat lightning-shit thunder" iz drugog dela je tebi splačina? duše nemaš... Posted Imagejuče, posle 100 godina, opet pogledala par tih rokija, nemam pojma otkud. neverovatno je kako mi ti treši filmovi uvek legnu. Posted Imagetakođe- staloneova neartikulisanost pomera granice realnosti: ništa, ali ništa se ne razume kad krene da mrndža.švarci je za njega prof. higins.

išla je repriza svih rokija na rts-u, iz petka u petak (završeno pre 9 dana)stalone je maestralno odigrao rokija

#9740 ultra plasticni

ultra plasticni
  • Members
  • 3,362 posts

Posted 28 August 2011 - 20:11:31

Posted ImageSolidan romkom za mlade, senzualne estete.Posted ImageZamalo pa butleg verzija Lovca u zitu.

#9741 Mil@n

Mil@n
  • Members
  • 14,621 posts

Posted 28 August 2011 - 20:14:46

Posted Image

Koliko ja gotivim taj film...!Dilemma, sasvim korektan. Ništa spektakularno, ali bolje nego što je ovde predočeno više puta.Jack Goes Boating, PS Hofman objasnio, opuštajuće i zanimljivo. Bronson - dobar.

#9742 Host

Host

czar of poisonville

• Members
  • 10,713 posts

Posted 28 August 2011 - 22:40:58

The Long Goodbye, biografska crtica iz zivota Philipa Marlowea u reziji Roberta Altmana. Pretpostavljam da bi se filmu mogao zameriti pomalo anegdotski pristup prici, ali to je manje-vise nebitno, Marlowe je u stvarnom zivotu mogao biti samo jos veci. Dodatan bonus je fantasticna tema Johna Williamsa, koja se u razlicitim interpretacijama provlaci kroz film. Na primer:http://www.youtube.com/watch?v=OuXkmg4cKsoili http://www.youtube.com/watch?v=_5R8hLSQ1RMjoshttp://www.youtube.com/watch?v=dkKHp4nOU3EThe Spy Who Came in from the Cold, malo fikcije za promenu. Adaptacija Le Carrea u kojoj se jos jednom potvrdjuje kakva su djubrad Sovjeti bili. Posle gledanja ovakvog filma (fantasticnog), covek se zapita cemu ta kinematografija danas. Kakvi su tu samo still kadrovi snimljeni, tacno se vidi da je ona kamera sto se drmusa izmisljena kad su reziseri prestali da znaju.Thor, sranje, sranje, sranje. Obozavam stripovske adaptacije, ali Thor je zesce sranje.

#9743 Aleksija

Aleksija
  • Members
  • 3,375 posts

Posted 29 August 2011 - 01:02:14

gledao neko oranges and sunshine, vredi li? (svi kiosci na kojima sam probala da ga kupim nesto trenutno ne rade, pa da vidim da li da se cimam daljetako sam skoro gledala things we lost in the fire na nekoj televiziji, zaspala, pa ga skidala posle da dovrsim. a nije se to toliko isplatilo - sto se mene tice, umesto da su se bavili ovom nedovrsenom skicom od scenarija, bolje da su se benicio i halle vise setali goli, tusirali i radili druge zanimljive stvari koje rade lepi ljudi na filmu.

#9744 Odd_Job

Odd_Job
  • Members
  • 1,079 posts

Posted 29 August 2011 - 02:06:09

Njah..., seksi tema, lepo zamišljeno i sasvim okej odrađeno. Ipak..., ništa posebno, ništa novo <_< No, idealno rešenje za easy going subotnje veče. :Hail: za HRT, koji je posle pustio i Sirijanu.

Attached Images

• island.jpg

Edited by Odd_Job, 29 August 2011 - 02:50:59.

#9745 ultra plasticni

ultra plasticni
  • Members
  • 3,362 posts

Posted 29 August 2011 - 05:12:47

Posted ImageCCTV, potraga, suocavanje, prastanje i tako dalje.

#9746 ilija7777

ilija7777
  • Members
  • 280 posts

Posted 29 August 2011 - 12:17:28

The Long Goodbye, biografska crtica iz zivota Philipa Marlowea u reziji Roberta Altmana. Pretpostavljam da bi se filmu mogao zameriti pomalo anegdotski pristup prici, ali to je manje-vise nebitno, Marlowe je u stvarnom zivotu mogao biti samo jos veci. Dodatan bonus je fantasticna tema Johna Williamsa, koja se u razlicitim interpretacijama provlaci kroz film.

E, i ja sam ovo pogledao pre neki dan. Elliott Gould nikad bolji, kao sto si rekao odlicna muzicka tema, i onaj kraj, kad ga ona pogleda iz dzipa, onako s blagom nevericom, to mi je kruna filma. Majstorski.

#9747 Tastatura

Tastatura
  • Members
  • 938 posts

Posted 29 August 2011 - 12:34:23

Njah..., seksi tema, lepo zamišljeno i sasvim okej odrađeno. Ipak..., ništa posebno, ništa novo <_< No, idealno rešenje za easy going subotnje veče. :Hail: za HRT, koji je posle pustio i Sirijanu.

Upravo tako.Simpatican film,lepa zanimacija uz kokice i pivo.

#9748 Hella

Hella

gegen vesnazis

• Members
  • 17,159 posts

Posted 29 August 2011 - 12:59:52

meeks cutoff. :wub: od 1 do 10 - minus hiljadu! ko ga je nahvalio dabogda mu hard izgorio!

This is the sort of film critics love to praise because the filmmaker has done good work before; and well, there must be something there. Well, there's not.This is a movie in which people walk. And walk. And walk. And get thirsty. And have incomplete conversations. And walk.

Edited by Hella, 29 August 2011 - 13:00:43.

#9749 palchica

palchica
  • Members
  • 1,541 posts

Posted 29 August 2011 - 13:09:53

grindhouse (planet terror + death proof)Posted Image+1000 fenomenalan tresh :wub:

#9750 Host

Host

czar of poisonville

• Members
  • 10,713 posts

Posted 29 August 2011 - 15:47:30

E, i ja sam ovo pogledao pre neki dan. Elliott Gould nikad bolji, kao sto si rekao odlicna muzicka tema, i onaj kraj, kad ga ona pogleda iz dzipa, onako s blagom nevericom, to mi je kruna filma. Majstorski.

Jeste. Meni je jos bolji onaj Waitsovski ples posle susreta sa dzipom. Meni je ovo najbolja adaptacija Chandlera koju sam gledao.