Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Премикер лига има 20 клубова. Игра се 38 кола. То је 380 утакмица. Могли би да играју једну утакмицу дневно и плус за мој рођендан да одиграју једну редовну и додатних 15: израчунајте, уклапа се у секунд. Не разумем како су превидели такву савршену и праведну симетрију.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Priznaj da si kropovao mnogo bolju temu aa6b69c5c7abc1cd0307b0c1a0da6c29.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stvar ukusa... Imam staža (i desetljeća neuspeha) u obe kategorije, ali fantazija je nešto nečuveno...

[emoji7][emoji7][emoji7]

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Priznaj da si kropovao mnogo bolju temu

 

 

Тај мим се користи за разне ствари, кроповао сам га са твитера и био је неки текст на шпанском. Могуће да су биле игре, али не фудбал менижа. 

 

Једва сам се уздржао да не скинем демо сад пре неки дан када је изашао. Још сам им на мејлинг листама, уредно добијам позиве на бете (ове године су ме прескочили, колико сам скапирао уфур је био при-ордер), али се опирем мушки. Менижа је крек хероин кока кола пљуге прве класе, фантази је метадончић поклопчић за њега.

Link to comment

 

 

Cestitke Kunicima.

Opasno me kenja raspored za sada, naređah više pobeda nego što sam zaslužio.

 

Sinoć se slavio frižider pa je osmo pivo u dubokoj noći skontalo da se primiče promena cena i napravilo minus osam. Odoh da vidim kome sam okrenuo tri-boda turu.

Link to comment

Nema to veze, i dalje te kenja raspored   :sleep:

 

Vraćaju mi se sa reprezentativne pauze kao sa fronta. Jednom ne stignem da ispratim povrede i promene cena i ode sve u q 

 

Čestitke Kunicima 

Link to comment

Тај мим се користи за разне ствари, кроповао сам га са твитера и био је неки текст на шпанском. Могуће да су биле игре, али не фудбал менижа. 

 

Једва сам се уздржао да не скинем демо сад пре неки дан када је изашао. Још сам им на мејлинг листама, уредно добијам позиве на бете (ове године су ме прескочили, колико сам скапирао уфур је био при-ордер), али се опирем мушки. Менижа је крек хероин кока кола пљуге прве класе, фантази је метадончић поклопчић за њега.

 

1bold: a ko je uopste brka?

2bold: +milijardu, ali ovo je prva sezona u zivotu da za tacno 7 dana otkako mi je stigao nisam mrdnuo vise od 3 dana u igri :isuse:

Link to comment

Данас је на Гладиолином рулету куглица стала на три моја броја.

 

City XI | Ederson, Kyle Walker, Kompany ©, Stones, Delph, Fernandinho, Silva, Sterling, De Bruyne, Sané, Jesus

 

Subs | Bravo, Danilo, Gündoğan, Agüero, Mangala, Bernardo, Yaya Touré

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...