Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

Ja sam igrao online prosle godine sa najnovijim patchom za 2015, postoje razni sajtovi-serveri koji to omogucavaju, postojao je i ranking i sve ostalo. Dobije se kod, username i uputstvo kako da se povezes. Sajt gde sam ja igrao se zvao evo-web, ali je konkretno taj server pao ili sta god, vise ga nije bilo, ali treba da postoje i drugi.

 

Middle, evo koji su bagovi:

1) cutback shot, ono kad igrac na povratnu na prvu sutne loptu iz cutback animacije (kad se okrene oko svoje ose i zahvati loptu kao kasikom), takvi golovi u online turnirima nisu dozvoljeni jer i losi igraci veoma precizno sutiraju na taj nacin i gol se daje relativno lako.

 

2) bag kod izvodjenja lopte sa centra gde se protivnicka odbrana cudno ponasa. Taj bag se resava lako, lopta se uvek sa centra vrati stoperu i nema nikakvih problema.

 

Nadje li taj dzojped? :)

Link to comment
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Super, :) sa kojom repkom?

 

Sto se mene tice, ne morate se ogranicavati na onih 8 koje sam nabrojao. Vazno je samo da imamo 8 ucesnika sto je minimum za Svetski Kup.

Link to comment

Ocene koje je dao Konami ne dolaze u razmatranje jer su cesto nerealne. Na sajtovima koje sam naveo pisu strucnjaci za editing i procenjivanje igraca i kovertovanje njihovih skilova u pes parametre i tako dobijene ocene su proizvod diskusije i vise misljenja.

 

Evo kako bi ti izgledao Adriano: http://pesstatsdatabase.com/forum/viewtopic.php?t=3982

 

Imas dve verzije iz dva perioda, uzecemo naravno onu koja je bolja (2002-2005).

Link to comment

Noviji imaju sto puta vise bagova i laksi su za igranje. Potpuno druga igrica i ocene su skroz drugacije, niti znam kako bih to editovao. Dok za PES 6 imam jednu skripticu pomocu koje automatski kopiram ocene u igru sa sajta.

Link to comment

zato sto je pes 6 najbolji fudbal ikada?

 

A moskvić najbolje auto

 

giphy.gif

 

pre će biti da je problem što numete da igrate ove novije :fantom:

Link to comment

Jasno mi je sad. Ali mi je opet glupo da se ponistavaju golovi iz cutbacka. Tj, moze dogovor  da ne vaze sa 11m i vise ili van 16m, ali sa 5m mi ga je bzvz ponistavati.

 

Kako se sutira ovo? Strelica kontra od gola i sut ili?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...