Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Što se mene tiče, samo beli šorcevi da budu i sve je apsolutno u redu :)
Crveni dres plavi sorc kombinacija moze da izgleda kewl ako i samo ako sorc vuce na teget, kao sto sada ne vuce. Inace je bilo koja druga boja bolja.
Link to comment
Holandezi rezervni dres za WC:dutch1.jpg
Covece, ostatak planete treba od Holandjana da narucuje da im biraju dresove!Samo ne kapiram, je l' negde na dresu stoji ovaj Oranje... grb?
Link to comment
Crveni dres plavi sorc kombinacija moze da izgleda kewl ako i samo ako sorc vuce na teget, kao sto sada ne vuce. Inace je bilo koja druga boja bolja.
Naravno. Ovo sad je grozno, tamno crveno, a drecavo plavo=fuj
Link to comment

Teaser portugalskog dresa za WC. portugalli.jpgInace Ronaldova ruka krije zelenu straftu preko grudi i to je to. Dakle Nike template za ovaj ciklus su O kragne, nekakve trake na rukavu i eventualno neki mali detalj na grudima i to je to. Realno je ocekivati naš krajnje jednostavan, bez neke prevelike kreativnosti, komb crvene i plave...Ameri - beli je home, ostala 2 rezervni:2537thumbzoom.jpgusmntshirt.jpgusaworldcupshirt.jpg

Link to comment

Slucajno naleteh na ovo - 105 je godina od osnivanja Boce i Nike spremio template specijalno za tu priliku. A propo legende o izboru boja kluba. Meni interesantni, nema šta...bocajuniors2010nike105t.jpg

Link to comment
Crveni dres plavi sorc kombinacija moze da izgleda kewl ako i samo ako sorc vuce na teget, kao sto sada ne vuce. Inace je bilo koja druga boja bolja.
U pravu si, ali ako sorc povuce na teget,kombinacija vise ne simulira drzavnu trobojku sto je bila zamisao. Zatamnjenje treba da se desi ne na sortsu vec na majici tako da ona bude nesto slicno onome sto nose Roma, Torino ili fk Sarajevo. Uz beli sorts i stucne u bilo kojoj od dve vec prisutne boje dobija se svima prihvatljiva kombinacija. Nestaje dosadasnji sarenluk, partizanovci ne pene zbog crveno belih boja drzavnog tima a i vajnim nacionalistima ta tamnocrvena nijansa budi asocijacije na kosovske bozure, krv srpskih vitezova i sl...
Link to comment
Teaser portugalskog dresa za WC.
:lol: Ovo me podseti na brata od tetke koji je kao klinac imao neki duks/gornji deo trenerke koji je redovno oblacio kad je isao u klonju.Izgleda da je Nike uhvatila neka obsesija straftama, bile one vodoravne, uspravne, diagonalne ili u nekom petom fazonu. Ove strafte na US&A dresovima mi se uopste ne svidjaju. Podsecaju na dresove Centralno/Juznoamerickih reprezentacija koji vole da setaju te diagonalne strafte valjda inspirisani svecanim uniformama generala koji su na celu vojne hunte koja u tom trenutku vlada drzavom.Sto se tice dresa Srbije, i ja sam za to da se crvena boja malo zatamni, ali ne do Roma/Sarajevo nijanse gde je prakticno vise bordo/maroon. S druge strane, ja sam veliki ljubitelj belog dresa (sada rezervni, za vreme SCG je jedno vreme bio i primarni) i zeleo bih da ga cesce vidim.
Link to comment
meni se vecina ovih modernih, uskih dresova nista ne svidjaju. kad gledam utakmice timova sa takvim dresovima, imam utisak da gledam 11 djoganija.
+1. Evo kako 1 dres treba da bude skrojen:Platini-1.JPG
Link to comment
Pumini ništa ne valjaju, Adidasovi su zakon! Naročito nemački ...
Tako je, majstore. Inace, pricase mi da postoji neki dokumentarac o definitivnom pocetku totalnog rata izmedju Pume i Adidasa koji se desio kada je Puma prekrsila sporazum o nenapadanju 1 Pelea. Gled'o ko?
Link to comment

troll ongledao ja, bilo na history kanalu, totalna preporuka...jos je veci trip prica kad se uzme u obzir da je to bila jedna, porodicna, kompanija, i da su se dva brata, Adi i Rudi Dasler posvadjali i osnovali Pumu i Adidas... svadja je bila neka smesna, ako se dobro secam, za vreme bombardovanja Nemacke u WWII, imali su jedno skloniste, Adi je sa svojom porodicom bio u njemu i kada se pojavio Rudi sa svojom porodicom, Adi je rekao nesto kao "bastards are back" misleci na avione...i ovaj je pogresno protumacio, naljutio se i posle rata osnovao Pumu...izvinjavam se ako gresim, gledao sam film pre 2,3 godine, secam se da su prisluskivali kucne (ne kancelarijske) telefone jedni drugimatroll off

Link to comment
troll ongledao ja, bilo na history kanalu, totalna preporuka...jos je veci trip prica kad se uzme u obzir da je to bila jedna, porodicna, kompanija, i da su se dva brata, Adi i Rudi Dasler posvadjali i osnovali Pumu i Adidas... svadja je bila neka smesna, ako se dobro secam, za vreme bombardovanja Nemacke u WWII, imali su jedno skloniste, Adi je sa svojom porodicom bio u njemu i kada se pojavio Rudi sa svojom porodicom, Adi je rekao nesto kao "bastards are back" misleci na avione...i ovaj je pogresno protumacio, naljutio se i posle rata osnovao Pumu...izvinjavam se ako gresim, gledao sam film pre 2,3 godine, secam se da su prisluskivali kucne (ne kancelarijske) telefone jedni drugimatroll off
:D Vrhunski!Nego, trazeci dresove nadjoh ovaj overview: E33495_Adidas_Historical_Official_World_Cup_Match_Ball_Set_1970_2006_zm.jpgMoj favorit je etrusco unico, sa onim genijalnim lavovima.Za 2010 su spremili ovo:adidas_wc_2010_omb_soccer_ball.png
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...