Jump to content
IGNORED

ekologija, the last hole


mioba

Recommended Posts

Western_Black_Rhinoceros1.jpgCuh da je zapadni crni africki nosorog sada ozvanicen kao izumro.U istoj vesti kaze da je godisnja trgovina ilegalnim organima (zbog cega su istrebljeni nosorozi) "vredna 10 milijardi dolara". Toliko godisnje u Australiji, nepusackoj zemlji, potrosimo na cigarete (a neverovatnih 180 milijardi dol. na automate za kocku)... i to je samo zemlja sa 20 mil. stanovnika. Hbt, koja smo stoka.
Link to comment

Jel zna neko zbog cega se plasticne kese ne odlazu u reciklazu?Hocu da popizdim od pune kuce kesa, a moja madame mi ne dozvoljava da ih pobacam s plastikom zajedno u reciklazu, jer je to toboz zabranjeno.

Link to comment
  • 3 years later...

Ne znam da l ste imali neki poseban topik o recikliranju, pitaću ovde, nagomilao sam nekoliko pregorelih štedljivih, al ne znam šta bi trebalo da uradim sa njima, gde bi trebalo da ih bacim?

Link to comment

Ne znam da l ste imali neki poseban topik o recikliranju, pitaću ovde, nagomilao sam nekoliko pregorelih štedljivih, al ne znam šta bi trebalo da uradim sa njima, gde bi trebalo da ih bacim?

Ja sam ranije citao o tome da je planiran pogon za reciklazu stedljivih sijalica u firmi Bozic i sinovi

 

Oni se i inace bave reciklazom

 

Po Bgu mora da ima nekih kompanija koje imaju kontejnere za odvajanje takvog otpada.. e sad.. da li je to samo za njih, treba se raspitati

 

Mozda imas i negde oko ovih velikih trznih centara, Usce, Delta itd.. nisam iz Bg-a, ali pretpostavljam da oni negde odlazu to

Link to comment
  • 5 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...